Kraft Bant

KRAFT BANT

Kraft bandın en ayırıcı özelliği, ana maddesi olan Kraft kağıdın çevre dostu olması ve doğaya zarar vermemesi, geri dönüşümlü olmasıdır. Kraft bant aynı zamanda çok güçlü ve esnektir. Orta ve ağır sayılabilecek kutular için paketlemelerde rahatlıkla koli bandı olarak kullanılabilir. Kraft bant ile yapılan paketlemeler, aniden gelecek darbelere karşı çok korunaklı ve dayanıklıdır. Hatta Kraft bandı el ile çıkarmak pek mümkün olmadığından kesici alet kullanmak gerekir. Yapışkan maddesi doğal kauçuk,  sentetik kauçuk ve nebati tutkaldır. Nebati tutkal kullanılan Kraft bantlar ıslatılarak kullanılır.

KRAFT BANT ÇEŞİTLERİ NELERDİR

Kraft bantlar silikonlu kraft bant ve silikonsuz kraft bant olarak iki türde incelenebilir. İki tür kraft bant da tutkal yoğunluğu fazla olan, güçlü ve yapıştırıcı özelliği fazla bantlardır. İki tür kraft bant da ısıya dayanıklı ve geri dönüşümlüdür. Silikonlu kraft bant, kaygan yüzeyi nedeniyle baskı yapmaya müsait değildir. Silikonsuz bant ise üzerinde herhangi bir madde olmadığından baskı yapmaya, yazı yazmaya müsaittir.

KRAFT BANT FİYATLARI NEDİR?

Kraft bant fiyatları, bandın silikonlu ya da silikonsuz olmasına göre değişir. Aynı zamanda bandın kalınlığı ve uzunluğu da fiyat konusunda belirleyicidir.

Bant alanında müşteri memnuniyeti yüksek olan Picador, Tesa gibi markalara kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

 

Kraft Bant