Krepon Kağıdı

KREPON KAĞIDI

Hiç kağıttan bir gül yaptınız mı ya da ilkokul yıllarında sınıfınızı süslerken kedi merdiveni yaptınız mı? Birçoğumuzun eline geçen kağıtlarla yapmaya çalıştığı bu süsleme çeşitlerinin asıl yapım malzemesi krepon kağıtlarıdır. Kolay yırtılmayan esnek ve yumuşak bir kağıt türü olan krepon kağıtları elinizde yapacağınız birçok süslemede kullanılır. Kullanımı oldukça basit ve yaygın olan bu kağıtlar kolay şekil verilebilir bir yapıya sahiptir. Dilediğiniz gibi katlayıp kesebileceğiniz bu kağıtlarla güzel bir zambak veya bir kuş figürü yapılabilir. Krepon kağıt türü özellikle küçük çocukların el becerilerine büyük katkılar sağlamaktadır. 

 

NEDEN KREPON KAĞIDINI TERCİH ETMELİYİZ 

El işlerine yatkınlığınız varsa veya süsleme yapmaya merakınız varsa krepon kağıdını tercih edebilirsiniz. Krepon kağıdı okul öncesi eğitim veya ilkokul öğrencileri içinde en çok tercih edilen ürünlerdendir. Kolay şekil verilebildiği için küçük çocukların kullanımı için oldukça uygundur. Hayal güçlerini geliştirmeli ve yeni şeyler öğrenmeleri için çok yararlı bir üründür.

 

KREPON KAĞIDI TERCİHİ NASIL YAPILMALIDIR

Krepon kağıdı küçük çocuklarla çok fazla temas edeceği için alerjik olmadığına dikkat edilmelidir. Renklerin canlı ve parlak olması çocukların ilgisini çeker ve yeteneklerini sergilemesine olanak sağlar. Nova Color ürünleri sizin sağlığınızı ve bütçenizi düşünen farklı renk seçenekleri ve uygun fiyatlı kaliteli ürünleri ile aradığınız tüm özellikleri karşılayacaktır. En çok A4 Krepon kağıtları tercih edilmektedir fakat isteğe bağlı olarak diğer boyutlarda kullanılabilir.