Kretuar

KRETUAR

Kretuar maket, hobi, elişi, grafik ve sanat gibi hassas kesimli çalışmalarda kullanılmaktadır. Hassas kesim yapmasından dolayı genelde neştere benzetilmektedir. Kretuar aynı market bıçakları gibi kesim yapmaktadır. Birbirinden farklı beş küçük ucu sayesinde birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Vidalı bir bıçak olduğu için oldukça kolay bir kullanımı vardır. Kretuar aynı zamanda diş bölümü alanlarında da hekimler tarafından kullanılmaktadır. Çok keskin olmasından dolayı iyi bir yerde muhafaza edilmelidir. Bıçağın kullanmanın kolay olması için kalem tutar gibi tutmalısınız. Kretuar bıçakları kırtasiyelerde de satılmaktadır. Çünkü mimarlık ve mühendislik gibi birçok alanda kullanılmaktadır. İki taraflı sivri uçlarının olması sayesinde iyi bir iş ortaya çıkarmaktadır.

 

KRETUAR MARKALARI

Kretuar birçok firma tarafından üretilmektedir. Alacağınız bıçağın kaliteli olmasını istiyorsanız markalı bir ürün tercih etmelisiniz. Ürünü kalemkutusu.com’dan gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Okuldan öğrenciler tarafından kullanıldığı için bilindik markalar satan kırtasiyelerden alabilirsiniz. Kretuar uçları beş farklı uçla satmaktadır. Bu şekilde sizleri memnun etmektedir.

 

KRETUAR FİYATLARI

Farklı kretuar uçları toplu şekilde aynı fiyatlardan satılabilmektedir. Her bütçeye uygun Kretuar bulmanız mümkündür. Hobi malzemeleri gibi yerlerden oldukça iyi bir fiyata satın alabilirsiniz. Kesici ürünler kategorisine girdiği için fiyatları farklılık göstermektedir. Kullanım alanının fazla olmasından dolayı bu gibi ürünleri alırken yanında saklama kabının olup olmadığına dikkat edilmelidir.

 

Kretuar