Kristal Bant

KRİSTAL BANT

Kristal bant, Kraft koli bantlarına göre daha küçük yüzeylerde kullanılan bant çeşididir. Normal bantlara göre şeffaf ve güçlü olmasıyla ayırt edicidir. Şeffaf olma özelliği sayesinde fotokopilerinizde, notlarınızda ya da defterlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca kristal bandın üzerine notlar alabilir, şekiller çizebilirsiniz. Kristal bandın kullanımı sessiz ve hızlıdır. Bu özelliklerinden dolayı sınıf kullanımına uygundur. Kristal bant el ile kolaylıkla koparılabilir, ekstra bir kesici gerektirmez. Kesicileriyle birlikte satılan Kristal bantlar da mevcuttur. Ev ve ofis masanızda ya da sınıfınızda portatif olan kesicili kristal bantlarınızı kullanarak günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Kristal bantlar zaman içinde sararma yapmaz. Uzun ömürlüdür. Bu özelliklerinden dolayı cebinize de tasarruf sağlar.

 

BİRBİRİNDEN RENKLİ KRİSTAL BANTLARLA AYIRICI YAPMAK MÜMKÜN

Müşteri memnuniyeti yüksek olan ve bant alanında popüler Scotch, Pritt, Mas, Noki, Uhu markalarına ait renkli kristal bantlarla fotokopilerinizde yapıştırmalar yapabilir, defter aralarınızda ayırıcı olarak kristal bantları kullanabilirsiniz. Ofisinize, evinize, masalarınıza estetik olarak renk katacak kristal bantlara kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

 

KRİSTAL BANT FİYATLARI 

Kristal bant fiyatları bandın uzunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak değişir. Aynı zamanda bandın renkli olup olmaması, çoklu satılması ya da kesici ile temin edilip edilmediği de kristal bant fiyatlarında belirleyici unsurlardır.