Kurşun Kalem

KURŞUN KALEM

Eğitim ve iş hayatımızda kurşun kalemleri oldukça fazla kullanmaktayız. Kurşun kalem pratikliği ile hayatımızı kolaylaştırır. Aslında kurşun kalemler sadece eğitim ve iş hayatı ile da sınırlı kalmaz birçok alanda kullanılır. Özellikle hesap yapılırken veya matematiksel işlemler yapılırken kurşun kalemler kullanılır. Matematik işlemlerinde kurşun kalemlerin kullanılması ise silmenin kolay olmasıdır. Okuma yazmayı yeni öğrenen çocuklar da kurşun kalem kullanır. Kurşun kalemler genellikle günlük yazılarda da kullanılır. Kurşun kalemler ofis malzemeleri arasında en çok sipariş verilen ürünlerdir. Aynı zamanda kurşun kalemler daha uzun ömürlü kalemlerdir. Kurşun kalem de kaliteli bir olanı tercih ettiğimiz zaman yazılarımızda daha güzelleşecektir. Çok fazla hata yapılabilecek olan yazılarda kurşun kalem kullanmak da bir pratiklik sağlayacaktır.

 

KURŞUN KALEM MARKALARI

Kurşun kalem alırken aynı zamanda hangi markayı aldığımızda çok dikkat etmemiz gerekir. Bilmediğimiz bir markayı tercih etmemiz biraz riskli olabilir. Çünkü bilinmedik markalardan aldığımızda kalitesi çıkabilir ve yazılarımızı bozabilir. Bunu mu yerine daha bilindik markalar ve en çok tercih edilenlere yoğunlaşmamız gerekir. Kurşun kalemler de Rotring, Tombow, Graf VonFaber Castell, StabiloStaedtler markaları kurşun kalemlerde büyük derecede başarı sağlamıştır.

 

KURŞUN KALEM FİYATLARI

Kurşun kalem fiyatları markalara göre değişiklik göstermektedir. Fakat çok çok maliyetli ürünler değillerdir. Her bütçeye uygun kurşun kalem bulmak da mümkündür. Fakat en çok tercih edilen markalardan aldığımız zaman fiyatlar değişiklik gösterir.

 

Kurşun Kalem