Kutu Klasörler ve Magazinlik

KUTU KLASÖRLER

Ofis ve işyerlerinde telli dosyaların içerisine konulduğu yarım klasör şeklinde gözüken sert plastik, metal yada kalın karton gibi malzemelerden üretilen araca kutu klasör adı verilir. Teknolojinin hayatımızın her alanında olduğu bir çağda dosya ve klasör kullanımı azalmasına rağmen önemini yitirmemiştir hayatımızda varlığını devam ettirmekte olan dosyaları göz önünde tutmak, zarar görmesini ve kaybolmasını engellemek için dosyalar kadar ihtiyaç duyduğumuz ürün kutu klasörlerdir.

 

KUTU KLASÖR SEÇİMİ

Kutu klasör seçerken öncelikli karar size aittir çünkü kutu klasörler kalemlikler gibi kişisel bir ürün sayılabilir bu yüzden sizin zevkinizi yansıtmalıdır. Biz sitemiz aracılığıyla size en kaliteli kutu klasörleri sunarız seçimi sizin kaliteli zevkinize bırakırız. Bu yüzden size birkaç marka ismi sunacağım. 

Kraf kutu klasörleri ön kısımlarında isim yada herhangi bir yazı yazabilmeniz için özel alan yapılmış çeşitli renk seçenekleri bulunan kaliteli malzemeden oldukça kullanışlı kutu klasörler üretmektedir. Sert plastikten üretilen bu ürünler dayanıklı ve kalitelidir.

Herma kutu klasörleri daha modern yaklaşımları ve bir kutu klasörde birden fazla renk seçeneği kullanması ile sizin ilginizi çekebilir. Sert plastik veya sert kartondan yapılmış çeşitleri vardır. İki çeşidi de kaliteli ve dayanıklıdır.

Esselte kutu klasörleri daha geniş ve büyüktür diğer klasör modellerine göre daha fazla ürün almaktadır. Sert plastikten üretilmiş olup farklı renk ve çeşit seçenekleri bulunmaktadır.