Magic Bant

MAGİC BANT 

Magic bant görünmez bantlar kategorisine giren, yapıştırıldığı yüzeyde neredeyse kaybolan bantlardır. İsminden de anlaşılacağı üzere yok gibi gözüken bu bantlar, şeffaf olması sebebiyle, tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen bant türlerindendir. Evrak, belge ya da fotokopi işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Magic bant üzerine notlar alabileceğiniz ya da çizimler yapabileceğiniz bir bant türüdür. Bu sebeple ders ve iş için aldığınız notlara tutturucu olarak kullanabilirsiniz. İş yerlerinizde teknik çizim yaparken, doküman oluştururken hataların giderilmesinde kullanıma uygundur. Kullanımı rahat olup ekstra bir kesici gerektirmez fakat portatif bir rahatlık sunduğundan ofis, ev masaları için kesici ile beraber temin edilebilir. Zaman içerisinde sararma ve renk değiştirme yapmadığından dolayı uzun süreli kullanıma uygundur. Bu durum bant alışverişlerinizde tasarruf sağlar.

 

MAGİC BANT FİYATLARI NE KADARDIR?

 Magic bant, bandın kalınlığına, uzunluğuna göre farklı fiyatlar alır. Aynı zamanda fiyatlandırmada kesiciyle birlikte satın alınıp alınmadığı ya da çoklu satımın yapılıp yapılmadığı etkilidir. 

Magic bant, şeffaf olduğundan ve birçok amaçla kullanılabildiğinden işlevseldir. Sararma ve renk değişimi yapmadığından uzun ömürlü olması, ekstra masraf yapmaktan sizi alıkoyar. Tüketiciler tarafından çokça tercih edilen Scoth, Pritt, Mas, Tesa, Uhu gibi markaların magic bantları ile belgelerinizi, evraklarınızı, notlarınızı düzenlemek, bant üzerinde yokmuşçasına çizimler yapmak son derece sorunsuz ve hızlıdır. Kullanımı ve erişimi kolay olan magic bantlara KalemKutusu güvencesiyle rahat ve hızlıca erişim sağlayabilirsiniz.