Makbuzlar ve Kasa Defterleri

MAKBUZLAR-KASA DEFTERLERİ

Ticari işlemlerin günübirlik olarak yazıldığı defterleri kasa defterleri denir. Bu defterlere ve makbuzlara yapılan ödemeler yazılır. Genellikle kasa defterlerine aynı gün içerisinde yapılan işlemler yazıldığı gibi bir önceki günden devredilen işlemler de yazılır. Makbuzlar ve kasa defterleri  asıl amacı ise kasaya giren veya çıkan para miktarının düzenli ve disiplinli bir şekilde kaydedilmesini sağlamaktır. Veya ödenen bir paranın makbuzu aktarılması ile kasaya ne kadar paranın girip çıktığı da kayıt altına alınmış olur.

 

MAKBUZLAR- KASA DEFTERLERI MARKALARI

Birçok firma tarafından üretimi yapılan makbuzlar ve kasa defterleri firmaların kullanmış oldukları malzemeler ve işçilik doğrultusunda marka alırlar. Bu markalar arasında bazıları Dilman markası gibi en çok tercih edilenler arasında olduğu gibi bazıları da daha az tercih edilir. Piyasada birçok marka bu defter ve makbuzları üretmektedir. Sizler kendi tercihinize ve ihtiyacınıza göre istediğiniz mi arkadan makbuzlar- kasa defterleri temin edebilirsiniz.

 

MAKBUZLAR- KASA DEFTERLERİ FİYATLARI

Birçok firma tarafından üretimi yapılan makbuzlar ve kasa defterleri kullanılan malzemelerin kalitesi doğrultusunda fiyat almaktadır. Piyasada oldukça fazla olan bu ürünleri farklı farklı fiyat aralıklarında görmemiz mümkündür. Fakat her bütçeye uygun makbuz-kasa defteri bulmamız da mümkündür. Bunun yanında daha uygun fiyatlara kaliteli makbuz ve kasa defteri bulmamız da mümkündür.

 

Makbuzlar ve Kasa Defterleri

Sonuç bulunamadı.