Maket Kartonu

MAKET KARTONU

Hobi olarak bir şeylerle ilgilenmek isteyenler, boş vaktini değerlendirmek isteyenler ya da okul ödevi için makete ihtiyaç duyanların hayatını kolaylaştıran bir üründür maket kartonu. Kesimi gayet kolay olan bu ürünü kullanırken üzerine maketini çıkarmak istediğiniz ürünü yerleştirin ve çizdikten sonrada kolayca kesebilirsiniz. Bu haliyle maketinizi sorunsuz bir şekilde elde etmiş olacaksınız. Aynı zaman da  1mm maket kartonları ve 5 mm maket kartonları en çok kullanılanlar arsında yerini almaktadır.

 

MAKET KARTONUNU NERELERDE KULLANABİLİRİZ

Maket kartonu bilindiği üzere sadece maketlerinizi çıkarmak için kullanılmaz. Maket kartonunun nerelerde kullanılabileceği tamamıyla sizin hayal gücünüze bağlıdır. Strafor maket kartonu olan kartonları duvarınıza yapıştırıp üzerine raptiye yardımı ile fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Farklı renklerde seçebileceğiniz bu kartonu LED ışıklar yardımı ile ışıklandırabilirsiniz böylelikle ışıklı bir fotoğraf çerçevesine sahip olursunuz. Maket kartonu ile maketini çıkarabileceğiniz küçük hayvan figürlerini ya da çiçek, kuş gibi maketleri boyayarak evinizi süsleyebilir çalışma masanız için şirin bir kalemlik hazırlayabilirsiniz.

 

DOĞRU MAKET KARTONUNU NASIL BULURUZ

İnce veya kalın modelleri bulunan maket kartonunun yapacağınız işe en uygun şekilde tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracak ve vaktinizi daha az harcayacaktır.50x70 veya 70x100 gibi boyutları olan bu kartonları yapmak istediğiniz işe göre kolaylıkla seçebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz markalara arasında kaliteye önem veren Brons markası ihtiyaçllarınzı karşılayabilir.. Bunun haricinde kullanılabileceğiniz bir diğer marka ise Alex Schoeller maket kartonudur içi strafor kaplı olan bu kartonlar hobi veya iş alanındaki maket ihtiyacınıza cevap verecektir.

Maket Kartonu

Sonuç bulunamadı.