Marka Tebeşiri

YAĞLI TEBEŞİRLER

Tebeşir genel olarak ofislerde ve eğitim kurumlarında sıkça kullanılan kalem şeklinde ürünlerdir. Fakat kullanım alanları sadece okul ve ofislerle sınırlı değildir. Kıyafet lekelerini çıkarmada, gümüş beyazlatmada ve aklınıza gelmeyecek birçok sorun için basit bir çözümdür. Tebeşirlerin kullanım alanına bağlı olarak birden çok çeşidi vardır. Tozlu, tozsuz, yağlı ve kalem olarak tebeşirler sınıflanabilir. 

 

YAĞLI TEBEŞİR NEDİR

Yağlı tebeşir isminden de anlaşılacağı üzere, yapısal olarak yağ bazlı tebeşirlerdir. Kara tahta tebeşirlerinin aksine kullanım esnasında toz oluşturmaz. Metal yüzeyler için, cam ve saç gibi yüzeyler için kullanıma uygundur. Yağlı tebeşirlerin sanayide de kullanım alanı vardır. Yağlı tebeşirler beyaz tahta tebeşirlerine göre silinmesi zor tebeşirlerdir. Bu sebeple tahta, kara tahta, kağıt gibi yüzeyler için kullanıma çok uygun değildir. 

Özellikle Brons markasına ait tebeşirler son derece sağlam ve dayanıklıdır. Tebeşirler genel olarak çabuk kırıldığından ve toz oluşturduğundan rahatsız edici olabilirler. Fakar Brons markası tebeşirlerinde sağlığa zarar verici hiçbir ürünü kullanmaz. Bu sebeple Brons yağlı tebeşirleri çocuklarınız için ya da kendiniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Brons markasına ait yağlı tebeşirler için birbirinden farklı renkler sitemizde mevcuttur.

Kalemkutusu’nun geniş ve ürün yelpazesi sayesinde alanında kendini birçok sertifika ile kanıtlamış Brons markasına ait yağlı tebeşirlere kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.