Modelist Defter

MODELİST DEFTER

Özel olarak tasarlanan kareli çizgili ve çizgisiz olarak üretilen özel defterlerdir.  Modelist defter sayesinde özel yazılarımızı hatıralarımızı yazabiliriz. Üstelik sert ve dayanıklı kapaktan üretildiği için uzun ömürlü defterlerdir. Bu defterler farklı farklı renklerde üretilmektedir. Genellikle dikişli olarak üretildiği için yaprakları çabuk kopmaz. Tasarım olarak çok hoş defterlerdir. İstediğiniz desenlerde ve renkleri tercih ederek yıllarca saklayabilirsiniz. Bu defterlerin desenleri daha özel üretildiği için hem günlük olarak hem de özel defter olarak da kullanabiliriz. Ayrıca bazı çeşitleri ise devlet dairelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu defterlerin üzerine işlemeler yaparak daha özel hale getirilebilir.

 

MODELİST DEFTER ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Özellikle bu defterlerde kaliteli olanı tercih etmekte fayda vardır. Yapraklarının çok ince olmamasına da dikkat etmemiz gerekir. Aynı zamanda o defterlerini dikişlerinin iyi olup olmadığına bakmamız gerekir. Isıya ve ışığa olan dayanıklılığına dikkat etmemiz gerekir. Aynı zamanda bu ürünleri almadan önce fiyat araştırması da yapmamız gerekir. Fiyatı ile ürünün kalitesinin uyuşması gerekir.

 

MODELİST DEFTER FİYATLARI

Birçok firma tarafından üretimi yapılan bu ürün kullanılan malzeme ve kalitesine göre fiyat almaktadır. Normal defterlere nispeten bir tik daha pahalı ürünlerdir. Fakat kullanılan malzeme kalitesi düşerse o zaman fiyatta aynı orantıda düşmektedir. Modelist defter fiyatları için Kalemkutusu sizleri bekliyor.

 

Modelist Defter

Sonuç bulunamadı.