Monteverde Invincia Chrome/Carbon Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Monteverde sanat ve teknolojiyi harmanlayarak ekstremlerin kalemini yarattı. Invincia klasik tarz ile yüksek teknolojide materyallerin mükemmel uyumud
Nakit Fiyat: 1839.38 TL Taksitli Fiyat: 2043.75 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Monteverde sanat ve teknolojiyi harmanlayarak ekstremlerin kalemini yarattı. Invincia klasik tarz ile yüksek teknolojide materyallerin mükemmel uyumudur. Hem erkekler hem bayanlar tarafından tercih edilen bu seri Monteverde'nin en popüler koleksiyonlarındandır.
Tok renklerle sadeleştirilmiş olan Monteverde Invincia kontrast ve yalınlığı vurgular. Dolaysız tasarımıyla birer klasik olan versatil kurşun, tükenmez, roller ve dolma kalem modelleri her tarzda moda ve stile uygundur.
Tükenmez kalem 10 farklı renkte mevcut olan Monteverde P1 ve P4 refillerini kullanır.

Karbon Fiber gövde
Krom aksam, klips ve aksam
Çevirmeli Mekanizma
Siyah Monteverde standart uç (Parker Tipi)
Kapak kubbesine yerleştirilmiş Monteverde logosu
Monteverde yazılı özel yüzük

Monteverde'nin premium kalemleri parmak izi kadar eşsiz ve bireyseldirler. Dünyada en fazla çeşitte el yapımı akrilik reçine ve karbon fiber kalem sunan firma Monteverde'dir.
Her Monteverde yazı gerecinşn tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
Bu özel kalem dünyasını beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.
Konforlu ve yaratıcı Monteverde dünyasına hoşgeldiniz.
Monteverde Invincia Chrome/Carbon Tükenmez Kalem

Peşin Fiyatına
227.08 TL x 9
Peşin Fiyatına
510.94 TL x 4
Peşin Fiyatına
227.08 TL x 9
Peşin Fiyatına
227.08 TL x 9
Peşin Fiyatına
510.94 TL x 4
Monteverde Kutu