Monteverde Invincia Deluxe Carbon/Chrome Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Monteverde sanat ve teknolojiyi harmanlayarak ekstremlerin kalemini yarattı. Invincia klasik tarz ile yüksek teknolojide materyallerin mükemmel uyumud
Nakit Fiyat: 2117.03 TL Taksitli Fiyat: 2352.25 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Monteverde sanat ve teknolojiyi harmanlayarak ekstremlerin kalemini yarattı. Invincia klasik tarz ile yüksek teknolojide materyallerin mükemmel uyumudur. Hem erkekler hem bayanlar tarafından tercih edilen bu seri Monteverde'nin en popüler koleksiyonlarındandır.
 
Monteverde'nin amiral gemisi olan kapsamlı Invincia serisine yeni Deluxe modellerini ekleyerek konfor ve inovasyon dünyasını genişletmeye devam ediyor.
Sanat ve teknik mükemmel bir uyumla birleştiğinde son teknoloji karbon fiberden imal edilmiş göz alıcı bir güzellik doğdu. Günümüzün teknolojik olarak en ileri ve görsel açıdan en estetik materyallerinden biri olan karbon fiber, lüks ürünlerin üretiminde her geçen gün daha yaygınca kullanılmaktadır.  Yeni Invincia Deluxe, baştan sona karbon fiber gövdenin üzerine  zevkinize göre seçebileceğiniz üç modern metal aksam opsiyonu sunmakta. Karbon Fiberin koyu ve zengin dokusu üzerine ayna parlaklığında krom; veya siyah gövde üzerine siyah kromun nüanslı ve zarif uyumu; ya da pembe altının karbon fiberle tılsımlı etkileşimi.

Parlak Lake Krom/Çelik Aksam ve klips
Karbon Fiber Gövde
Çevirmeli Mekanizma
Monteverde tükenmezkalem standart refil (Parker Tipi)
 
Her Monteverde yazı gerecinin tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
               Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
               Bu özel kalem koleksiyonunu beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.
Monteverde Invincia Deluxe Chrome/Carbon Tükenmez Kalem

Peşin Fiyatına
261.36 TL x 9
Peşin Fiyatına
588.06 TL x 4
Peşin Fiyatına
261.36 TL x 9
Peşin Fiyatına
261.36 TL x 9
Peşin Fiyatına
588.06 TL x 4
Monteverde Kutu