Monteverde Invincia Rose Gold Dolma Kalem - 3 Farklı Uç Seçeneği

Durum: Stokta
Monteverde sanat ve teknolojiyi harmanlayarak ekstremlerin kalemini yarattı. Invincia klasik tarz ile yüksek teknolojide materyallerin mükemmel uyumud
Nakit Fiyat: 1968.18 TL Taksitli Fiyat: 2186.87 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorumMonteverde sanat ve teknolojiyi harmanlayarak ekstremlerin kalemini yarattı. Invincia klasik tarz ile yüksek teknolojide materyallerin mükemmel uyumudur. Hem erkekler hem bayanlar tarafından tercih edilen bu seri Monteverde'nin en popüler koleksiyonlarındandır.
Tok renklerle sadeleştirilmiş olan Monteverde Invincia kontrast ve yalınlığı vurgular. Dolaysız tasarımıyla birer klasik olan versatil kurşun, tükenmez, roller ve dolma kalem modelleri her tarzda moda ve stile uygundur.
Pembe Altın Kaplama Kapak ve Aksam
Siyah Lake Çelik Uç
1 adet Monteverde vidalı pompa(31074) ile birlikte
Standart kısa kartuş ile çalışabilir.
 
Monteverde'nin premium kalemleri parmak izi kadar eşsiz ve bireyseldirler. Dünyada en fazla çeşitte el yapımı akrilik reçine ve karbon fiber kalem sunan firma Monteverde'dir.
Her Monteverde yazı gerecinşn tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
Bu özel kalem koleksiyonunu beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.
Monteverde Invincia Rose Gold Dolma Kalem

Peşin Fiyatına
242.99 TL x 9
Peşin Fiyatına
546.72 TL x 4
Peşin Fiyatına
242.99 TL x 9
Peşin Fiyatına
242.99 TL x 9
Peşin Fiyatına
546.72 TL x 4
Monteverde Kutu