Monteverde Invincia Stylus Matte Black Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Monteverde'nin dünyaca ünlü serisi Invincia koleksiyonuna yeni bir konsept katılıyor. Yeni Invincia Stylus, klasik kalem tarzını dokunmatik ekranlarda
Nakit Fiyat: 856.49 TL Taksitli Fiyat: 951.65 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Monteverde'nin dünyaca ünlü serisi Invincia koleksiyonuna yeni bir konsept katılıyor. Yeni Invincia Stylus, klasik kalem tarzını dokunmatik ekranlarda kullanılan kauçuk stylus ile birleştiriyor. Bu üniversal stylus, kapasitif dokunmatik ekrana sahip her türlü akıllı telefon ve tablet cihazlarda (Iphone®, Ipad®) kullanılabilir.
 
Invincia Stylus koleksiyonu çevirme mekanizmalı tükenmez kalemi sunuyor. Bu kalem son derece akıcı yazısı bilinen Monteverde Soft-Roll refili içerir.
 
Her Monteverde yazı gerecinşn tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
               Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
               Bu özel kalem koleksiyonunu beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.

Peşin Fiyatına
105.74 TL x 9
Peşin Fiyatına
237.91 TL x 4
Peşin Fiyatına
105.74 TL x 9
Peşin Fiyatına
105.74 TL x 9
Peşin Fiyatına
237.91 TL x 4
Monteverde Kutu