Monteverde Invincia Stylus Matte Chrome Dolma Kalem

Durum: Stokta
Monteverde'nin dünyaca ünlü serisi Invincia koleksiyonuna yeni bir konsept katılıyor. Yeni Invincia Stylus, klasik kalem tarzını dokunmatik ekranlar
Nakit Fiyat: 2322.46 TL Taksitli Fiyat: 2580.51 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Monteverde'nin dünyaca ünlü serisi Invincia koleksiyonuna yeni bir konsept katılıyor. Yeni Invincia Stylus, klasik kalem tarzını dokunmatik ekranlarda kullanılan kauçuk stylus ile birleştiriyor. Bu üniversal stylus, kapasitif dokunmatik ekrana sahip her türlü akıllı telefon ve tablet cihazlarda (Iphone®, Ipad®) kullanılabilir.
 
Invincia Stylus ile dünyada ilk defa bir dolma kalem stylus ile donatılmış oluyor. Dolma kalemin yüzyılı aşkın süredir tercih edilen benzersiz yazısı bu yenilikçi teknoloji ile akıllı telefon ve tablet bilgisayar kullanımı ile birleşiyor. Artık kağıt üzerine gönlünüzce yazıp çizerken kalemi ters çevirerek stylus konforuyla akıllı telefon ve tablet bilgisayar üzerinden e-postalarınızı kontrol edebilir, internette dolaşabilir ve programlarınızı kullanabilirsiniz. 
Dolma kalemin pazlanmaz çelikten ucu sağlamlık ve korozyon koruması sunan siyah titanyum ile kaplanmıştır.
Medium(Orta) yazı kalınlığı.
1 adet Monteverde vidalı pompa(31074) ile birlikte
Standart kısa kartuş ile çalışabilir
 
Her Monteverde yazı gerecinşn tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
               Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
               Bu özel kalem koleksiyonunu beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.

Peşin Fiyatına
286.72 TL x 9
Peşin Fiyatına
645.13 TL x 4
Peşin Fiyatına
286.72 TL x 9
Peşin Fiyatına
286.72 TL x 9
Peşin Fiyatına
645.13 TL x 4
Monteverde Kutu