Monteverde Jewelria Carbon Fiber Tükenmez Kalem - Mavi

Durum: Stokta
Jewelria tükenmez kalem, dış görünümü gibi zengin bir yazı tarzına sahiptir. Monteverde'nin iyi bilinen ayrıntı odaklı tasarımının bir ürünü olan Jewe
Nakit Fiyat: 856.69 TL Taksitli Fiyat: 951.88 TL
ADET:

Jewelria tükenmez kalem, dış görünümü gibi zengin bir yazı tarzına sahiptir. Monteverde'nin iyi bilinen ayrıntı odaklı tasarımının bir ürünü olan Jewelria bugün kalem koleksiyonları arasında sayılı değerlerinden biridir.

 Jewelria Carbon Fiber, karbon fiber renklerle, özenle hazırlanmış aksamlara ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Yaylı klips her kalınlıkta cebe rahatlıkla girer. Çevirme mekanizmalı tükenmez kalem Jewelria istendiğinde kapasız roller yedeği ile bir roller kalem olarak kullanılabilir.

10 ayrı renk seçeneği sunan Monteverde P1 ve P4 refillerini kullanır.

 
 
             
               Monteverde'nin premium kalemleri parmak izi kadar eşsiz ve bireyseldirler. Dünyada en fazla çeşitte el yapımı akrilik reçine ve karbon fiber kalem sunan firma Monteverde'dir.
               Her Monteverde yazı gerecinin tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
               Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
               Bu özel kalem koleksiyonunu beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.
 
Konforlu ve yaratıcı Monteverde dünyasına hoşgeldiniz.

Peşin Fiyatına
105.76 TL x 9
Peşin Fiyatına
237.97 TL x 4
Peşin Fiyatına
105.76 TL x 9
Peşin Fiyatına
105.76 TL x 9
Peşin Fiyatına
237.97 TL x 4
Monteverde Jewelria