Monteverde Jewelria Wood Akçaağaç Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Jewelria tükenmez kalem, dış görünümü gibi zengin bir yazı tarzına sahiptir. Monteverde'nin iyi bilinen ayrıntı odaklı tasarımının bir ürünü olan Jewe
Nakit Fiyat: 957.41 TL Taksitli Fiyat: 1063.79 TL
ADET:

Jewelria tükenmez kalem, dış görünümü gibi zengin bir yazı tarzına sahiptir. Monteverde'nin iyi bilinen ayrıntı odaklı tasarımının bir ürünü olan Jewelria bugün kalem koleksiyonları arasında sayılı değerlerinden biridir.
 
Jewelria koleksiyonu benzersiz modeller yaratma yolunda hem yeni hem de klasik materyaller kullanmasıyla bilinir. Şimdi de ahşap gövde seçeneğine sahip olan el yapımı Jewelria Wood tükenmez kalemler stadart boydadırlar ve akçaağaç, pelesenk ve ceviz olmak üzere üç ayrı ağaçtan üretilmektedirler. Jewelria wood, 10 farklı renk seçeneğinde mevcut Monteverde P1 ve P4 refillerini kullanır.
 
Monteverde'nin premium kalemleri parmak izi kadar eşsiz ve bireyseldirler. Dünyada en fazla çeşitte el yapımı akrilik reçine ve karbon fiber kalem sunan firma Monteverde'dir.
               Her Monteverde yazı gerecinin tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
               Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
               Bu özel kalem koleksiyonunu beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.
 
Konforlu ve yaratıcı Monteverde dünyasına hoşgeldiniz.

Peşin Fiyatına
118.20 TL x 9
Peşin Fiyatına
265.95 TL x 4
Peşin Fiyatına
118.20 TL x 9
Peşin Fiyatına
118.20 TL x 9
Peşin Fiyatına
265.95 TL x 4
Monteverde Jewelria