Monteverde Mini Jewelria Shell(Sedef) Mavi Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Mini Jewelria (9cm) tükenmez kalem, dış görünümü gibi zengin bir yazı tarzına sahiptir. Monteverde'nin iyi bilinen ayrıntı odaklı tasarımının bir ürün
Nakit Fiyat: 975.13 TL Taksitli Fiyat: 1083.48 TL
ADET:

Mini Jewelria (9cm) tükenmez kalem, dış görünümü gibi zengin bir yazı tarzına sahiptir. Monteverde'nin iyi bilinen ayrıntı odaklı tasarımının bir ürünü olan Jewelria bugün kalem koleksiyonları arasında sayılı değerlerinden biridir.
 
İlk bakışta sıradan görünen kalsiyumkarbonat kaplı bir istiridyeden sedef olarak bildiğimiz çok değerli bir materyal elde edilir. Çoğunlukla takılarda ve sanat eserlerinde kullanılan sedefin değişken renkleri, yüzyıllardan beri insanlarda hayranlık uyandırmıştır. Mini Jewelria Shell (İstiridye), dört canlı renkte zemin üzerine iri ve renkli istiridye kabuğu parçaları ile donatılmıştır.
 
 Tükenmez kalem modeli Monteverde'nin 10 renk seçenekli D1 0,7 mm medium uç ve 6 renk seçenekli D1 1,4 mm kalın uç yedeklerini kullanır.
 
Monteverde'nin premium kalemleri parmak izi kadar eşsiz ve bireyseldirler. Dünyada en fazla çeşitte el yapımı akrilik reçine ve karbon fiber kalem sunan firma Monteverde'dir.
               Her Monteverde yazı gerecinin tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
               Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
               Bu özel kalem koleksiyonunu beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.
 
Konforlu ve yaratıcı Monteverde dünyasına hoşgeldiniz.

Peşin Fiyatına
120.39 TL x 9
Peşin Fiyatına
270.87 TL x 4
Peşin Fiyatına
120.39 TL x 9
Peşin Fiyatına
120.39 TL x 9
Peşin Fiyatına
270.87 TL x 4
Monteverde Jewelria