Monteverde Monza Set 3 - Red Clear Dolma Kalem Fine Uç-Medium Uç-Omniflex(Esnek Uç)

Durum: Stokta
Omniflex ucu (Esnek Uç): Omniflex ucu, maksimum performans için karmaşık bir şekilde tasarlanmış ve kesilmiştir. İdeal çizgi değişimi için ucu hafif e
Nakit Fiyat: 787.28 TL Taksitli Fiyat: 874.75 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Monteverde Monza Set 3 - Crystal Clear Dolma Kalem Fine Uç-Medium Uç-Omniflex(Esnek Uç)

Omniflex ucu (Esnek Uç): Omniflex ucu, maksimum performans için karmaşık bir şekilde tasarlanmış ve kesilmiştir. İdeal çizgi değişimi için ucu hafif esneterek ve yayarak basit dokunuşlarla hafifçe baskı uygulayın. Uç, herhangi bir normal uçtan öte, her kullanımda güzel vuruşlar sağlayarak önemli ölçüde kolay bir şekilde bükülür.

Fine Uç (İnce Uç) : 0.5mm incelikte yazar, kitap okurken satır arası notlar almak için idealdir.

Medium Uç (Orta Uç) : 0.7mm orta kalınlıkta yazar, imza atmak ve çok yazmak için idealdir.

Monteverde USA® dolma kalemleri, genellikle daha pahalı dolma kalemlerde bulunan çarpıcı tasarımlar, kaliteli işçilik ve ustalığı kendi kalemlerinde sunarak kullanıcıların model çeşitliliğini satın alınabilir fiyatlara üretmesi tercih nedenidir.
Yeni model renkli ve şeffaf koleksiyonu Monteverde USA® Monza ™ daha pahalı modellerden farklı değil. Modern, göz alıcı bir tasarıma sahip, içte ve dışta krom vurgular ile süslenmiş bu hafif dolma kalemin memnun kalacağından emin olabilirsiniz. Parlak lake şeffaf gövde, kalemlerin iç çalışma sistemini gösterir, ışığı tutar ve mürekkebinizin parlamasını sağlar. Elde rahat tutulan bu kalem günlük yazma için uygundur, yeni dolma kalem meraklıları ve profesyoneller için idealdir.
Monteverde Monza ™ set 3 koleksiyonu Kırmızı Renk Clear(Şeffaf) dolma kalem + 3 adet Pompa + iki standart uluslararası mürekkep kartuş özel kutusunda gönderilir.

Monteverde Monza Set 3 - Red Clear Dolma Kalem Fine Uç-Medium Uç-Omniflex(Esnek Uç)

Peşin Fiyatına
97.19 TL x 9
Peşin Fiyatına
218.69 TL x 4
Peşin Fiyatına
97.19 TL x 9
Peşin Fiyatına
97.19 TL x 9
Peşin Fiyatına
218.69 TL x 4