Monteverde Prima Akrilik Reçine Dolma Kalem Purple Swirl

Durum: Stokta
Prima kalemin gövde ve kapağı Avrupa üretimi akrilik reçinedendir. Parlak kromlu süslemeleri ve zarif formu ile Prima, ergonomik olarak dengeli ve kul
Nakit Fiyat: 1760.86 TL Taksitli Fiyat: 1956.51 TL
ADET:

Prima kalemin gövde ve kapağı Avrupa üretimi akrilik reçinedendir. Parlak kromlu süslemeleri ve zarif formu ile Prima, ergonomik olarak dengeli ve kullanıcısına keyif veren bir kalemdir.

 
El yapımı özel akrilik reçine sayesinde her kalemin desenleri emsalsizdir
Mor-Beyaz-Siyah renkler ışık oyunları oluşturur
Parlak krom aksam ve klips
Vidalanabilir Kapak
Yiksok mikron özel çelik uç
Özel tutma yeri ile kusursuz kavrama 
Monteverde yazılı özel yüzük
Pompa ve kartuş ile gönderilir
Medium(Orta) yazı kalınlığı
 
Monteverde'nin premium kalemleri parmak izi kadar eşsiz ve bireyseldirler. Dünyada en fazla çeşitte el yapımı akrilik reçine ve karbon fiber kalem sunan firma Monteverde'dir.
               Her Monteverde yazı gerecinin tasarımında lüks ve konfor yatar; tutaçlardaki ergonomik yapı, cebe rahatlıkla giren klipsler, eşsiz akıcılıkta yazan son teknoloji ürünü refiller, yazı konforunu arttıran dengeli ağırlık merkezleri ve tercihlere göre çeşitlilik sunan zengin koleksiyon seçeneği.
               Monteverde sadece inovasyon ve teknoloji alanında değil tasarımda da liderdir. Son moda renkleri ve desenleri kullanarak elde yarattığımız gövde tasarımları dünyanın her köşesinde yüksek beğeni görmekte ve övgü almaktadır.
               Bu özel kalem koleksiyonunu beğeninize sunarak, el yazısıyla iletişimin giderek bir istisna haline geldiği günümüzde, sizi yazı tutkunuzu yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.
 
Konforlu ve yaratıcı Monteverde dünyasına hoşgeldiniz.

Peşin Fiyatına
217.39 TL x 9
Peşin Fiyatına
489.13 TL x 4
Peşin Fiyatına
217.39 TL x 9
Peşin Fiyatına
217.39 TL x 9
Peşin Fiyatına
489.13 TL x 4
Monteverde Kutu