Multifonksiyon Kalemler

Multifonksiyon Kalemler

Multifonksiyon kalemler birden fazla kalem uçlarını, mekanizmaları sayesinde tek bir kalem içerisinde birleştiren çok fonksiyonlu özel bir kalem çeşididir. Genellikle birden fazla kalem taşımanız gerekiyorsa, Tükenmez kalem ya da kurşun kalem olabilir, tüm bunları tek bir kalemle yapabilirsiniz. Multifonksiyon kalemleri diğer kalemlerden ayıran en önemli detay farklı özelliklere sahip oldukları değişik uçlarla kullanılabilmesidir. Bu tek kalemde Tükenmez-Versatil, Kurşun-Tükenmez kalem türleri de olabilir veya bir Tükenmez kalemin farklı renkte kombinasyonları olacak şekilde de fonksiyonel çeşitleri bulunabilir. 

Multifonksiyon kalemler 5 farklı uca kadar kalem uçlarını bir araya getirebilir aynı zamanda birçok renk skalasına da sahiptir. İçerisindeki uç sayılarına göre farklı adlandırılabilir. Dayanıklı iç mekanizmaları sayesinde herkese hitap eden bu kalemler çizime dayalı meslek gruplarının öncelikli tercihidir. Günlük hayatta kullanmak isterseniz; yazım kolaylığı sağlar hem de detaylı çizim gerektiren mimarlık gibi mesleklerde profesyonel iş çıkarır. Kullanımı oldukça kolay ve ergonomik olan kalem türüdür. Multifonksiyon kalemleri kendinize, eşinize ve dostunuza hediye almak isterseniz Kalemkutusu.com sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Multifonksiyon Kalem Fiyatları

Multifonksiyon kalem fiyatları çeşitlerine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Aslında aradığınız kalemlere göre değişiklik gösterebilir ama birçok fiyat seçeneği de mevcuttur. Fiyatları göz önüne alırken kalemlerde kullanılan malzemeler, ürünün tasarımı ve kaplamalarına da dikkat edilmelidir. Kalemlerin kaplama malzemeleri; Lake, PVD, Krom, Altın kaplama vb. çeşitleri de olmakla beraber Multifonksiyon kalemlerde fiyatları etkiler. Farklı çeşitlerde ve uygun fiyatlı Multifonksiyon kalemler için Kalemkutusu.com’ dan ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Popüler Multifonksiyon Kalem Markaları

Kendine özgü tasarımlarıyla ve mükemmel yazım deneyimleriyle Lamy Multifonksiyon kalemler sizin de tercihleriniz arasında yer alabilir. Birçok renk seçenekleri ve farklı modelleriyle Lamy marka Multifonksiyon kalemlerini keşfedin. Dışı zarif içi işlevsellik dolu Cross Multifonksiyon kalemleri de sadelik ve rahatlık sevenler için tasarlanmış olup aynı zamanda herkese hitap edebilecek fiyatlarla Cross markası ön plandadır.  Scrikss kalem sektörüne oldukça yer edinen ve bilinen bir marka olmasıyla beraber birçok tasarımcısı da Türk’tür. Birçok kalem türünde sektörde ilklere imza atan Scrikss markası Multifonksiyon kalemlerde de aynı başarıyı sergilemiştir. Şık, dayanıklı krom ve titanyum kalitesinde öne çıkan Scrikss Multifonksiyon kalemlerini Kalemkutusu.com ‘da bulabilirsiniz.

Multifonksiyon Kalemler