Oberthur Birmingham Çek Karnesi İçin Düz Deri Portföy - 4 Farklı Renk Seçeneği

Durum: Stokta
Çek karneleri için dana derisi portföyİki iç cep - Çek karnesini taşımayı ve yazmayı kolaylaştıran aparatlarÇek karnenizi güvenli taşımazı sağlarÖzel
Nakit Fiyat: 66.50 TL Taksitli Fiyat: 73.89 TL
ADET:


Oberthur Birmingham Porte-Chéquier
Oberthur Birmingham Porte-ChéquierOberthur Birmingham Porte-Chéquier

Çek karneleri için dana derisi portföy
İki iç cep - Çek karnesini taşımayı ve yazmayı kolaylaştıran aparatlar
Çek karnenizi güvenli taşımazı sağlar
Özel tasarımı sayesinde rahat çek düzenleyebilirsiniz 
Kumaş iç astar
Kenarlarda beyaz deri şerit 
Açık Hali : Boy: 19cm x En: 21cm 
Kapalı Hali : Boy: 19cm x En: 10.5cm

Oberthur’un hikâyesi 19. yüzyılda başlar. François Charles Oberthur 1852 yılında Bretanyadaki basımevini kurduğunda firmanın ismide ortaya çıkmış oldu. Oberthur uzun yıllar boyunca Fransa devletinin idari makamlarının tedarikçi görevini üstlendi.
1854 yılında şirket uzun yıllar boyunca insanların kullanmayı adet haline getireceği ve firmaya üne kavuşturacak takvimleri bastı. Bu takvimlerle birlikte firma Avrupa’nın en büyük matbaalarında biri haline geldi ve 2. Dünya savaşı sonrası Rennes şehrinde 1400 kişiye iş imkânı sundu.
Son 30 yılda lüks kalemlerin yanı sıra günlük kullanım ve okul kalemleri de üretmektedir. Her yıl ürün gamı, ürün çeşidi ve koleksiyonunu geliştiren Oberthur, klasiğin çağdaşla birleştirme görevini gerçekleştiriyor.
Oberthur, kırtasiye alanında çok çeşitli ürün gruplarını geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bunların arasında birçok lisans ve üretim hakkını da satın almıştır. Marka, günlük hayatta yalnızca işlevsel ürünler değil aynı zamanda tarza uygun şık ve kullanırken keyif alınan ürünler tasarlamayı hedeflemektedir.
Oberthur Fransa ve Avrupa kırtasiye pazarının üst düzey iştirakçilerinden biridir. 160 yıllık ticari hayatında Oberthur alanında lider bir firmadır.

Peşin Fiyatına
8.21 TL x 9
Peşin Fiyatına
18.47 TL x 4
Peşin Fiyatına
8.21 TL x 9
Peşin Fiyatına
8.21 TL x 9
Peşin Fiyatına
18.47 TL x 4