Oberthur Graphite Kalın Ciltli / Gümüş Varaklı Yatay A4(29.7×21cm) Çizgisiz Defter

Durum: Stokta Yok
Özenle imal edilmiş Graphite serisi; mat siyah kalın ciltli, çok yumuşak el yapımı fildişi rengi kağıt yaprakları sayesinde; protokollerde, özel günle
Nakit Fiyat: 167.14 TL Taksitli Fiyat: 185.71 TL

Oberthur Graphite Kalın Ciltli / Gümüş Varaklı Yatay A4
Oberthur Graphite Kalın Ciltli / Gümüş Varaklı Yatay A4
Özenle imal edilmiş Graphite serisi; mat siyah kalın ciltli, çok yumuşak el yapımı fildişi rengi kağıt yaprakları sayesinde; protokollerde, özel günlerde, önemli bilgileri ve notları, ziyaretçi notlarını yıllarca saklamanıza(arşivlemenize) yardımcı olur.
Özel kalın ciltli
Sayfa kenarları gümüş yaldız varaklı
Dikişlerle sağlamlaştırılmış
Siyah kumaş sayfa ayracı  
128 Yaprak 256 Sayfa iç defter
Defter Ölçüleri :  Yatay A4 (29.7 cm × 21 cm)
Fildişi rengi yüksek gramaj çizgisiz yumuşak sayfalar (100-110gr.)
 
Oberthur’un hikâyesi 19. yüzyılda başlar. François Charles Oberthur 1852 yılında Bretanyadaki basımevini kurduğunda firmanın ismide ortaya çıkmış oldu. Oberthur uzun yıllar boyunca Fransa devletinin idari makamlarının tedarikçi görevini üstlendi.
1854 yılında şirket uzun yıllar boyunca insanların kullanmayı adet haline getireceği ve firmaya üne kavuşturacak takvimleri bastı. Bu takvimlerle birlikte firma Avrupa’nın en büyük matbaalarında biri haline geldi ve 2. Dünya savaşı sonrası Rennes şehrinde 1400 kişiye iş imkânı sundu.
Son 30 yılda lüks kalemlerin yanı sıra günlük kullanım ve okul kalemleri de üretmektedir. Her yıl ürün gamı, ürün çeşidi ve koleksiyonunu geliştiren Oberthur, klasiğin çağdaşla birleştirme görevini gerçekleştiriyor.
Oberthur, kırtasiye alanında çok çeşitli ürün gruplarını geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bunların arasında birçok lisans ve üretim hakkını da satın almıştır. Marka, günlük hayatta yalnızca işlevsel ürünler değil aynı zamanda tarza uygun şık ve kullanırken keyif alınan ürünler tasarlamayı hedeflemektedir.
Oberthur Fransa ve Avrupa kırtasiye pazarının üst düzey iştirakçilerinden biridir. 160 yıllık ticari hayatında Oberthur alanında lider bir firmadır. 

Peşin Fiyatına
20.63 TL x 9
Peşin Fiyatına
46.43 TL x 4
Peşin Fiyatına
20.63 TL x 9
Peşin Fiyatına
20.63 TL x 9
Peşin Fiyatına
46.43 TL x 4