Oberthur Repertoire Özel Ciltli Telefon ve Adres Defteri 17x9.5cm - 3 Farklı Renk Seçeneği

Durum: Stokta
Mat ve parlak lak kaplı kalın ciltliHarf dizilişleri : A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-K-L-M-N-O-P-Q-R-S-T-U-V-WX-YZ17 cm x 9.5 cm(I-O-P-Q-R-V-WX-YZ)  2 yapr
Nakit Fiyat: 18.87 TL Taksitli Fiyat: 20.97 TL
ADET:


Oberthur Repertoire Özel Ciltli Telefon ve Adres Defteri
Oberthur Repertoire Özel Ciltli Telefon ve Adres Defteri
Mat ve parlak lak kaplı kalın ciltli
Harf dizilişleri : A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-K-L-M-N-O-P-Q-R-S-T-U-V-WX-YZ
17 cm x 9.5 cm
(I-O-P-Q-R-V-WX-YZ)  2 yaprak-4 sayfa - diğer harfler 3 yaprak-6 sayfa
Yıpranmasını engelleyen, Harfler üzerinde selefon kaplama
Kopmaya dayanıklı özel 6 dikişli
Adres - E-posta - Telefon için bölüm

Oberthur’un hikâyesi 19. yüzyılda başlar. François Charles Oberthur 1852 yılında Bretanyadaki basımevini kurduğunda firmanın ismide ortaya çıkmış oldu. Oberthur uzun yıllar boyunca Fransa devletinin idari makamlarının tedarikçi görevini üstlendi.
1854 yılında şirket uzun yıllar boyunca insanların kullanmayı adet haline getireceği ve firmaya üne kavuşturacak takvimleri bastı. Bu takvimlerle birlikte firma Avrupa’nın en büyük matbaalarında biri haline geldi ve 2. Dünya savaşı sonrası Rennes şehrinde 1400 kişiye iş imkânı sundu.
Son 30 yılda lüks kalemlerin yanı sıra günlük kullanım ve okul kalemleri de üretmektedir. Her yıl ürün gamı, ürün çeşidi ve koleksiyonunu geliştiren Oberthur, klasiğin çağdaşla birleştirme görevini gerçekleştiriyor.
Oberthur, kırtasiye alanında çok çeşitli ürün gruplarını geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bunların arasında birçok lisans ve üretim hakkını da satın almıştır. Marka, günlük hayatta yalnızca işlevsel ürünler değil aynı zamanda tarza uygun şık ve kullanırken keyif alınan ürünler tasarlamayı hedeflemektedir.
Oberthur Fransa ve Avrupa kırtasiye pazarının üst düzey iştirakçilerinden biridir. 160 yıllık ticari hayatında Oberthur alanında lider bir firmadır.

Peşin Fiyatına
2.33 TL x 9
Peşin Fiyatına
5.24 TL x 4
Peşin Fiyatına
2.33 TL x 9
Peşin Fiyatına
2.33 TL x 9
Peşin Fiyatına
5.24 TL x 4