Oberthur Sunset Kalın Ciltli 25×25cm Çizgisiz Defter Kenar Lastikli/Kalemli

Durum: Stokta
Sanset serisi; kalın ciltli, kalemi ve kalem için özel oluşturulmuş bölümü, çok yumuşak el yapımı fildişi rengi kağıt yaprakları sayesinde; protokolle
Nakit Fiyat: 198.40 TL Taksitli Fiyat: 220.44 TL
ADET:


Oberthur Sunset Kalın Ciltli/Varaklı 25×25cm Defter
Oberthur Sunset Kalın Ciltli/Varaklı 25×25cm Defter
Oberthur Sunset Kalın Ciltli/Varaklı 25×25cm Defter
Sanset serisi; kalın ciltli, kalemi ve kalem için özel oluşturulmuş bölümü, çok yumuşak el yapımı fildişi rengi kağıt yaprakları sayesinde; protokollerde ve özel günlerde ziyaretçi notlarının yazılması için özel üretilmiştir.
Özel kalın ciltli
Özel kalem ve kalem koyma yeri
Kenar lastiği
Arka kapakta özel körüklü cep
Dikişlerle sağlamlaştırılmış
Siyah kumaş sayfa ayracı  
128 Yaprak 256 Sayfa iç defter
Defter Ölçüleri :  25 cm × 25 cm
Fildişi rengi yüksek gramaj çizgisiz yumuşak sayfalar (100-110gr.)
 
Oberthur’un hikâyesi 19. yüzyılda başlar. François Charles Oberthur 1852 yılında Bretanyadaki basımevini kurduğunda firmanın ismide ortaya çıkmış oldu. Oberthur uzun yıllar boyunca Fransa devletinin idari makamlarının tedarikçi görevini üstlendi.
1854 yılında şirket uzun yıllar boyunca insanların kullanmayı adet haline getireceği ve firmaya üne kavuşturacak takvimleri bastı. Bu takvimlerle birlikte firma Avrupa’nın en büyük matbaalarında biri haline geldi ve 2. Dünya savaşı sonrası Rennes şehrinde 1400 kişiye iş imkânı sundu.
Son 30 yılda lüks kalemlerin yanı sıra günlük kullanım ve okul kalemleri de üretmektedir. Her yıl ürün gamı, ürün çeşidi ve koleksiyonunu geliştiren Oberthur, klasiğin çağdaşla birleştirme görevini gerçekleştiriyor.
Oberthur, kırtasiye alanında çok çeşitli ürün gruplarını geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bunların arasında birçok lisans ve üretim hakkını da satın almıştır. Marka, günlük hayatta yalnızca işlevsel ürünler değil aynı zamanda tarza uygun şık ve kullanırken keyif alınan ürünler tasarlamayı hedeflemektedir.
Oberthur Fransa ve Avrupa kırtasiye pazarının üst düzey iştirakçilerinden biridir. 160 yıllık ticari hayatında Oberthur alanında lider bir firmadır. 

Peşin Fiyatına
24.49 TL x 9
Peşin Fiyatına
55.11 TL x 4
Peşin Fiyatına
24.49 TL x 9
Peşin Fiyatına
24.49 TL x 9
Peşin Fiyatına
55.11 TL x 4