Oberthur Twiggy 3'lü Taşlanmış Deri Kartvizitlik 19x12cm - 4 Farklı Renk Seçeneği

Durum: Stokta
1960 yılların modasından esinlenerek üretilmiş Twiggy serisi klasik olmuş bir moda akımını günümüze taşıyor. Günün her anında rahatlıkla kullanılabile
Nakit Fiyat: 89.41 TL Taksitli Fiyat: 99.34 TL
ADET:


1960 yılların modasından esinlenerek üretilmiş Twiggy serisi klasik olmuş bir moda akımını günümüze taşıyor. Günün her anında rahatlıkla kullanılabilecek hem spor hem klasik bu kartvizitlik tarzınızı yansıtacak.

Özel olarak taşlanmış dana derisi

Dalgalı doğal renk tonları
Sade ve şık hatlar
Dikişlerle sağlamlaştırılmış  
Yuvarlatılmış köşeler
Bej rengi deri çıt çıt kapama
Ölçüleri : 19 x 12 cm
10 Adet 3'lü Şeffaf göz 60 adet Kredi kartı ve kartvizit alabilir
 
Oberthur’un hikâyesi 19. yüzyılda başlar. François Charles Oberthur 1852 yılında Bretanyadaki basımevini kurduğunda firmanın ismide ortaya çıkmış oldu. Oberthur uzun yıllar boyunca Fransa devletinin idari makamlarının tedarikçi görevini üstlendi.
1854 yılında şirket uzun yıllar boyunca insanların kullanmayı adet haline getireceği ve firmaya üne kavuşturacak takvimleri bastı. Bu takvimlerle birlikte firma Avrupa’nın en büyük matbaalarında biri haline geldi ve 2. Dünya savaşı sonrası Rennes şehrinde 1400 kişiye iş imkânı sundu.
Son 30 yılda lüks kalemlerin yanı sıra günlük kullanım ve okul kalemleri de üretmektedir. Her yıl ürün gamı, ürün çeşidi ve koleksiyonunu geliştiren Oberthur, klasiğin çağdaşla birleştirme görevini gerçekleştiriyor.
Oberthur, kırtasiye alanında çok çeşitli ürün gruplarını geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bunların arasında birçok lisans ve üretim hakkını da satın almıştır. Marka, günlük hayatta yalnızca işlevsel ürünler değil aynı zamanda tarza uygun şık ve kullanırken keyif alınan ürünler tasarlamayı hedeflemektedir.
Oberthur Fransa ve Avrupa kırtasiye pazarının üst düzey iştirakçilerinden biridir. 160 yıllık ticari hayatında Oberthur alanında lider bir firmadır. 

Peşin Fiyatına
11.04 TL x 9
Peşin Fiyatına
24.84 TL x 4
Peşin Fiyatına
11.04 TL x 9
Peşin Fiyatına
11.04 TL x 9
Peşin Fiyatına
24.84 TL x 4