Oberthur Victoria Polyester/Deri Kartvizitlik Siyah 10x7cm

Durum: Stokta
Oberthur Victoria Polyester ve deri kombinasyonundan imal edilmiştir.Sağlam ve su geçirmez özelliklidir.Çıtçıtlı açılma kapanma1 adet birçok kartvizit
Nakit Fiyat: 84.08 TL Taksitli Fiyat: 93.42 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Oberthur Victoria Polyester Kartlık
Oberthur Victoria Polyester Kartlık
Oberthur Victoria Polyester ve deri kombinasyonundan imal edilmiştir.
Sağlam ve su geçirmez özelliklidir.
Çıtçıtlı açılma kapanma
1 adet birçok kartviziti alabilecek geniş bölüm
1 adet cep
1 adet şeffaf bölüm
Ölçüleri ; En : 10cm x Yükseklik : 7cm

Oberthur’un hikâyesi 19. yüzyılda başlar. François Charles Oberthur 1852 yılında Bretanyadaki basımevini kurduğunda firmanın ismide ortaya çıkmış oldu. Oberthur uzun yıllar boyunca Fransa devletinin idari makamlarının tedarikçi görevini üstlendi.
1854 yılında şirket uzun yıllar boyunca insanların kullanmayı adet haline getireceği ve firmaya üne kavuşturacak takvimleri bastı. Bu takvimlerle birlikte firma Avrupa’nın en büyük matbaalarında biri haline geldi ve 2. Dünya savaşı sonrası Rennes şehrinde 1400 kişiye iş imkânı sundu.
Son 30 yılda lüks kalemlerin yanı sıra günlük kullanım ve okul kalemleri de üretmektedir. Her yıl ürün gamı, ürün çeşidi ve koleksiyonunu geliştiren Oberthur, klasiğin çağdaşla birleştirme görevini gerçekleştiriyor.
Oberthur, kırtasiye alanında çok çeşitli ürün gruplarını geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Bunların arasında birçok lisans ve üretim hakkını da satın almıştır. Marka, günlük hayatta yalnızca işlevsel ürünler değil aynı zamanda tarza uygun şık ve kullanırken keyif alınan ürünler tasarlamayı hedeflemektedir.
Oberthur Fransa ve Avrupa kırtasiye pazarının üst düzey iştirakçilerinden biridir. 160 yıllık ticari hayatında Oberthur alanında lider bir firmadır.
Oberthur Victoria Polyester/Deri Kartvizitlik Siyah 10x7cm

Peşin Fiyatına
10.38 TL x 9
Peşin Fiyatına
23.36 TL x 4
Peşin Fiyatına
10.38 TL x 9
Peşin Fiyatına
10.38 TL x 9
Peşin Fiyatına
23.36 TL x 4
oberthur Kutu