ONLINE Rose'n Pearls Gül Ağacı/Sedef Tükenmez kalem

Durum: Stokta
Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir.İki bölümden oluşan model, büyük ağaç gövde/kapak iç kısımda parlak çelik olmak üzere farklı tasarım sunmaktad
Nakit Fiyat: 955.80 TL Taksitli Fiyat: 1062.00 TL
ADET:


Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir.
İki bölümden oluşan model, büyük ağaç gövde/kapak iç kısımda parlak çelik olmak üzere farklı tasarım sunmaktadır.
Özel el işçiliği ile yapılmış, Gül ağacı ve Sedef gövde/kapak
Mücevher parlaklığına ulaşması için el işçiliği ile yüksek oranda rodajlama ve lake uygulanmıştır.
Çevirmeli Mekanizma
ONLINE kalem 'e özel uzun gövde, şık bir aksesuar görüntüsü veriyor.
"Parker" tipi siyah tükenmezkalem ucu ile birlikte
ONLINE Firması 1991 yılında Thomas ve Alexandra Batsch tarafından çok net bir hedefle kurulmuştur:
Sektörde benzer bir başarı geçmişine sahip çok az firma bulunmaktadır. Sahip oldukları yeni fikirler ve yüksek motivasyonları sayesinde Thomas ve Alexandra Batsch sadece bir kaç yıl içerisinde özgün bir yazım araçları koleksiyonu geliştirmişlerdir. Her ikisi de başlangıçta, bunun kararlı ve motivasyonu yüksek bir çalışan ekibi olmadan mümkün olmayacağını biliyorlardı. Şu anda firmanın Neumarkt’ta bulunan modern tesislerinde 100’den fazla çalışan görev yapmakta.

Yılda bir kez, özellikle öğrencilere yönelik olarak, ONLINE, Almanya’da üretilen “Genç Çizgi Koleksiyonunu” piyasaya sürmektedir. Kalemlerin yüksek kaliteli ve dayanıklı olması çok önemlidir. 2006 yılından bu yana ONLINE, yaşları ne olursa olsun, tasarım tutkusu olan yetişkinler için de “Üst Çizgi Koleksiyonunu” pazarlamaktadır. ONLINE sıra dışı bir ürün yaratma anlamında detaylara tutkulu şekilde önem vermekte ve yazım araçlarının yüksek değer arz edecek şekilde geliştirilmesinin altını çizmektedir. Kalemler için hazırlanan değerli kutular her bir yazım aracını çok değerli bir hediye haline getirmektedir. 2008 yılında, okula çevre-dostu bir başlangıç yapmak isteyen yeni öğrencilere yönelik olarak yenilikçi bir dolmakalem ve tükenmez kalem serisi olan “Yeşil BAŞLANGIÇ”ı piyasaya sürmüştür. Gövdesi ve kapağı yenilenebilir ham maddelerden yapılan “Yeşil BAŞLANGIÇ” serisi kalemler hava kirliliğine ve sera etkisine karşı mücadeleye ciddi destek sunmaktadır. Günümüzde, ONLINE marka kalemler Avrupa, Asya ve Amerika’daki pek çok ülkede satılmaktadır.

Alexandra ve Thomas Batsch

Alman Üretimi

Genç Çizgi koleksiyonunun her bir kalemini Almanya’da üretmekteyiz. Bizim için önemli olan yazım araçlarının yüksek kaliteli ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu bağlamda, ONLINE sürekli olarak yüksek kalite garantisi vermektedir.

Beş Yıl Garanti

Her bir ONLINE kalem ucu, parça parça ve elde Almanya’da üretilmektedir. Bu sebeple ONLINE her bir kalem ucu için 5 yıl garanti vermektedir. Kaleminizi hızlı, dolaysız ve kolay bir şekilde yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Bizi deneyin!

Laboratuarımızda Yapılan Kalite Testleri

Tüm ONLINE yazım araçları ve kartuşları ısı ve soğuğa, sağlamlığa ve yazım sürekliliğine yönelik olarak sıkı kontrollerden geçirilmektedirler. Bir ürün ancak bu kriterleri karşıladıktan sonra tüketiciye ulaşmaktadır.

ONLINE Rose

Peşin Fiyatına
118.00 TL x 9
Peşin Fiyatına
265.50 TL x 4
Peşin Fiyatına
118.00 TL x 9
Peşin Fiyatına
118.00 TL x 9
Peşin Fiyatına
265.50 TL x 4
ONLINE Lux Ağaç