Orovento Letters 925 Gümüş/Koyu Mavi Mine Tek Kol Düğmesi - (Ü) Harfi

Durum: Stokta
Letters 3010 : (Ü) HarfiOROVENTO Letters koleksiyonu, özel olarak tasarlanmış harflerden oluşmaktadır. Her bir harf, istenilen başka bir harf ile komb
Nakit Fiyat: 25.69 EUR Taksitli Fiyat: 28.54 EUR
ADET:

Letters 3010 : (Ü) Harfi

OROVENTO Letters koleksiyonu, özel olarak tasarlanmış harflerden oluşmaktadır. Her bir harf, istenilen başka bir harf ile kombine edilebilir. Böylelikle, isminin ve soy isminin baş harflerini birlikte kullanmak mümkün olmaktadır. 

OROVENTO Letters kol düğmeleri, %925 gümüşten üretilmiştir. Letters kol düğmeleri, gerçek mine kullanılarak renklendirilmiştir. Tüm kol düğmelerimiz el yapımıdır. 

OROVENTO - Italy

Kol düğmesi, 1840’ lı yılların başlarında, Avrupa’ da doğmuş ve bugüne kadar, erkeğin şıklık sembolü olmuştur.

Günümüzde ise iki manşeti bir araya getirmenin ötesinde, kol düğmesi, gücü ve prestiji ifade etmektedir.

OROVENTO, tasarım ve kaliteyi bünyesinde sentezlemiş ve tamamen ilkler üzerine kurulmuştur. Görülmemişi, alışılagelmemişi üretmeyi, kendine ilke edinmiştir. OROVENTO, geçmişin izlerini taşıyan motifleri, İtalyan estetiği ile harmanlamıştır.

Koleksiyonunda tematik ve sanatsal ürünlere yer vermektedir. Atın, gümüş, zümrüt gibi kıymetli madenler ve taşlar kullanılarak, tamamen el yapımı olarak üretilen kol düğmelerinin her biri tasarım harikasıdır.

OROVENTO kol düğmeleri, kıyafetinizdeki şıklığı, zarif ve etkili bir şekilde tamamlayarak; kendinizi daha özel ve güçlü hissettirecektir.

OROVENTO kol düğmeleri;gümüş, altın, mine, sedef, bağa ve kıymetli taşlar kullanılarak üretilmiştir.

Peşin Fiyatına
3.17 EUR x 9
Peşin Fiyatına
7.14 EUR x 4
Peşin Fiyatına
3.17 EUR x 9
Peşin Fiyatına
3.17 EUR x 9
Peşin Fiyatına
7.14 EUR x 4
Orovento