Orovento Onyx Black / Gümüş Üzeri Altın Kaplama Oval Kol Düğmesi

Durum: Stokta
Onyx Black (Oval) : Onyx ismi Asur dilinde "yüzük, halka" anlamına gelen sözcükten türemiştir. Kuvars'ın kriptokristalin bir türü olan onyx, farklı re
Nakit Fiyat: 66.53 EUR Taksitli Fiyat: 73.92 EUR
ADET:

Orovento Onyx Black Oval Kol Düğmesi

Onyx Black (Oval) :

Onyx ismi Asur dilinde "yüzük, halka" anlamına gelen sözcükten türemiştir. Kuvars'ın kriptokristalin bir türü olan onyx, farklı renklerde birçok katmana sahip olan bir taştır.

Siyah renge sahip olan bu taş, korku ve kaygı duygularını dengelediği bilinir. Bağımlılıktan kurtulmanızı sağlar. Kendisine taşıyan kişilere enerji verdiği bilinir.

“Oval Onyx” kol düğmesi %925 gümüş  üzerine, 18 kt altın kaplama olarak üretilmiştir. Düğme üzerindeki materyal gerçek onyx  taşıdır, tamamı el yapımıdır. 

OROVENTO - Italy

Kol düğmesi, 1840’ lı yılların başlarında, Avrupa’ da doğmuş ve bugüne kadar, erkeğin şıklık sembolü olmuştur.

Günümüzde ise iki manşeti bir araya getirmenin ötesinde, kol düğmesi, gücü ve prestiji ifade etmektedir.

OROVENTO, tasarım ve kaliteyi bünyesinde sentezlemiş ve tamamen ilkler üzerine kurulmuştur. Görülmemişi, alışılagelmemişi üretmeyi, kendine ilke edinmiştir. OROVENTO, geçmişin izlerini taşıyan motifleri, İtalyan estetiği ile harmanlamıştır.

Koleksiyonunda tematik ve sanatsal ürünlere yer vermektedir. Atın, gümüş, zümrüt gibi kıymetli madenler ve taşlar kullanılarak, tamamen el yapımı olarak üretilen kol düğmelerinin her biri tasarım harikasıdır.

OROVENTO kol düğmeleri, kıyafetinizdeki şıklığı, zarif ve etkili bir şekilde tamamlayarak; kendinizi daha özel ve güçlü hissettirecektir.

OROVENTO kol düğmeleri;gümüş, altın, mine, sedef, bağa ve kıymetli taşlar kullanılarak üretilmiştir.

Peşin Fiyatına
8.21 EUR x 9
Peşin Fiyatına
18.48 EUR x 4
Peşin Fiyatına
8.21 EUR x 9
Peşin Fiyatına
8.21 EUR x 9
Peşin Fiyatına
18.48 EUR x 4
Orovento