Orovento Tiger Eyes Round 925 Som Gümüş/Kuvars Kol Düğmesi

Durum: Stokta
Tiger Eyes (Round): Tigereyes kuvars grubuna ait bir taştır. Parlatıldığında ipeksi bir görünüm kazanır. Kol düğmesinin çevresi 925 som gümüşten, tama
Nakit Fiyat: 66.53 EUR Taksitli Fiyat: 73.92 EUR
ADET:

Orovento Tiger Eyes Round Kol Düğmesi

Tiger Eyes (Round):

Tigereyes kuvars grubuna ait bir taştır. Parlatıldığında ipeksi bir görünüm kazanır. Kol düğmesinin çevresi 925 som gümüşten, tamamı el yapımıdır.

Budistler, Paganlar, Uzak-Doğu Şamanları, Kızılderililer gibi eski gelenek ve göreneklerini devam ettiren kadim toplumlarca da Tigereye; kötü ruhlardan, kara büyüden ve nazar gibi olumsuz şekilde etki ettiği düşünülen enerjilerden korunma amaçlı kullanılmıştır.


OROVENTO - Italy

Kol düğmesi, 1840’ lı yılların başlarında, Avrupa’ da doğmuş ve bugüne kadar, erkeğin şıklık sembolü olmuştur.

Günümüzde ise iki manşeti bir araya getirmenin ötesinde, kol düğmesi, gücü ve prestiji ifade etmektedir.

OROVENTO, tasarım ve kaliteyi bünyesinde sentezlemiş ve tamamen ilkler üzerine kurulmuştur. Görülmemişi, alışılagelmemişi üretmeyi, kendine ilke edinmiştir. OROVENTO, geçmişin izlerini taşıyan motifleri, İtalyan estetiği ile harmanlamıştır.

Koleksiyonunda tematik ve sanatsal ürünlere yer vermektedir. Atın, gümüş, zümrüt gibi kıymetli madenler ve taşlar kullanılarak, tamamen el yapımı olarak üretilen kol düğmelerinin her biri tasarım harikasıdır.

OROVENTO kol düğmeleri, kıyafetinizdeki şıklığı, zarif ve etkili bir şekilde tamamlayarak; kendinizi daha özel ve güçlü hissettirecektir.

OROVENTO kol düğmeleri;gümüş, altın, mine, sedef, bağa ve kıymetli taşlar kullanılarak üretilmiştir.

Peşin Fiyatına
8.21 EUR x 9
Peşin Fiyatına
18.48 EUR x 4
Peşin Fiyatına
8.21 EUR x 9
Peşin Fiyatına
8.21 EUR x 9
Peşin Fiyatına
18.48 EUR x 4
Orovento