Oyun Hamurları ve Kalıpları

OYUN HAMURLARI VE KALIPLARI 

Çok fazla çeşide de renge sahip olan bu ürünler çocukların en sevdiği oyun gereçlerindendir. Özellikle oyun hamurları ile şekiller yapma onların çok hoşuna gider. Birçok farklı renkte üretilmekte ve setler halinde de satılmaktadır. Oyun hamurları ve ayrı olarak satılan oyun hamur kalıpları ile çocuklar oyun hamurlarına şekil vermektedirler. Bunun yanında oyun hamuru kaplarının kapaklarında farklı farklı şekiller bulunmaktadır. Bu şekiller ile çocuklar oyun hamuruna şekil verir. Sevdiği karakterin şekli kalıplara yansıtılmaktadır. Oyun hamurları ve kalıpları çocukların el becerisini geliştirmede en büyük yardımcıdır. Çocuklar ellerini aktif olarak oyun hamurları ve kalıpları ile kullandıklarında beyin gelişimi de artmaktadır.

 

OYUN HAMURLARI VE KALIPLARI ALIRKEN DİKKAT EDİLMESI GEREKENLER

Bu ürünleri alırken özellikle çocuklarımızın sağlığını tehdit etmeyecek malzemeden üretilenler alınmalıdır. Kalitesine ve üretim koşullarına dikkat edilmelidir. Daha çok bilindik markaları almak da ayrıca bir fayda vardır. Özellikle dayanıksız ve kalitesiz malzemeden üretilen ürünler kısa ömürlüdür. Bu yüzden özellikle kullanılan malzemelerin kalitesi göz önüne alınmalıdır.

 

OYUN HAMURLARI VE KALIPLARI FİYATLARI 

Birçok firma ve marka tarafından üretimi yapılmakta ve farklı fiyatlandırma uygulanmaktadır. Hem set olarak hem de tek olarak satılmaktadır. Fiyatları da buna göre şekillenmektedir. Kalemkutusu’ndan  6'lı, 12'li ve tekli olarak tercih edip satın alabilirsiniz. 

 

Oyun Hamurları ve Kalıpları