Özel Bantlar

ÖZEL BANTLAR

Kalemkutusu’nun geniş ürün yelpazesi ile özel bantlar kategorisinde cırt cırtlı bantlardan dekoratif bantlara kadar farklı kullanımlar için üretilen bant çeşitlerini bulmak mümkündür. Aynı zamanda tamir bantları, duvara yapıştırılan yapışkanlı askılar, yer işaretleme bantları da özel bantlar kategorisinde mevcuttur.

 

TÜM BU ÖZEL BANTLAR NE İŞE YARAR

Cırt cırtlı bantlar, yapıştığı yüzeyden sonra tekrar kullanılabilme özelliği ile diğer bantlardan ayrılır. Performansı yüksek bir bant türüdür, ağır nesnelerde kullanılmasına rağmen cırt cırt bant hafif ve esnektir. Cırt cırt bantlar temizlik, mobilya, otomotiv gibi birçok sektörde kullanılır. Aynı zamanda demiryolu, havayolu gibi taşımacılık sektöründe de hafif ve esnek oluşu sayesinde kullanılır.

Özel bant türlerinden olan bir diğer bant çeşidi dekoratif bantlar ile odanıza, iş yerinize gözünüze hitap eden ve yaşam alanınıza renk katacak birçok yenilik yapabilirsiniz. Örneğin kullanmadığınız ya da artık eskisi gibi hevesle bakmadığınız aksesuarları birbirinden renkli ve desenli dekoratif bantlar ile baştan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda odasında düzene önem veren biriyseniz kalemlerinizi, çerçevelerini tek bir renkle bantlayabilir eşyalarınızda bir bütün oluşturabilirsiniz. 

Tamir bantları ile aniden gelişen aksiliklere karşı kolay ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Tamir bantları su geçirmez özellikleri sayesinde damlayan musluklarda, su borularında geçici bir çözüm olarak kullanılabilir. Ayrıca araçlarınınız da torpido gözünde olması gereken acil durum bandıdır.

Duvara yapıştırılan yapışkanlı askılar sayesinde, odanızın görüntüsünü bozmadan kolay ve pratik bir şekilde askılarınızı duvara ya da kapınıza gönül rahatlığıyla yapıştırabilirsiniz.

Yer işaretleme bantları ile güvenliği ihlal eden sınırları belirleyici hale getirebilir, olası tehlikelere karşı önleminizi alabilirsiniz.