Özel Kağıtlar

ÖZEL KAĞIT ÇEŞİTLERİ

Birden fazla çeşidi olan bu kağıtlar geniş çaplı bir konuyu içine almaktadır. Özel kağıtlar sulu boya kağıdı, aydınger kağıdı, kuşe kağıdı gibi bir iş için özel olarak üretilen ve kullanılan bir çok kağıt türünü içine almaktadır.

YAĞLI BOYA KAĞITLARI: Yağlı boya yapımı için özel olarak üretilen bu kağıtlar özel astarlı yapıya sahiptir. Farklı boyutlarda üretilebilen beyaz renkli bez formatındaki kağıtlar yağlı boya kağıdı olarak kullanılmaktadır. Görsel sanatlar öğrencilerinin sıkça tercih ettiği bu ürün birçok yerde kolaylıkla bulunabilmektedir.

KUŞE KAĞITLARI: En çok reklamcılık sektöründe tercih edilen bu kağıt türü broşür ve dergilerde sıkça kullanılmaktadır. Mat, yarı mat, ve parlak gibi çeşitleri olan kuşe kağıdı A4 ya da büyük boylarda üretilmektedir. Parlak yapısı ile başka alanlarda da kullanabilen kuşe kağıtları sıkça tercih edilen özel kağıtlar arasındadır.

ASETAT KAĞIDI: Saydam yapısı ve yansıtma özelliği ile asetat kağıdı üzerinde çizim yapılabilen bir özel kağıt türüdür. Asetat kağıdının yapışkanlı türleri de üretilmektedir haritaların üzerine yapıştırıp harita üzerinde kolaylıkla çizim yapabilirsiniz.

 

ÖZEL KAĞITLARIN SEÇİMİ 

Yapacağınız işe en uygun ve kaliteli ürünü tercih etmeniz çok önemlidir o yüzden yapacağınız işe karar verdikten sonra kullanmanız gereken özel kağıtları en iyi şekilde araştırıp tercihinizi ona göre yapmalısınız. Sağlığınızı dikkate alarak üretilen, sağlam ve kaliteli yapıya sahip özel kağıtları seçmelisiniz. Uygun fiyatlı özel kağıtlar için kalemkutusu.com’ u tercih edebilirsiniz.