PELIKAN M205 DUO TRANSPARAN SARI BB UÇLU DOLMA KALEM + SARI FOSFORLU MÜREKKEP

Durum: Stokta
Classic DUO Vurgulayıcı dolmakalem ile vurgulamak istediğiniz yazıları parlak sarı renkte fosforlayabilir ve dikkat çekmek istediğiniz notlar alabilir
Nakit Fiyat: 3333.72 TL Taksitli Fiyat: 3704.13 TL
ADET:

PELİKAN M205 DUO Highlighter
Classic DUO Vurgulayıcı dolmakalem ile vurgulamak istediğiniz yazıları parlak sarı renkte fosforlayabilir ve dikkat çekmek istediğiniz notlar alabilirsiniz. BB ölçüsünde ekstra geniş çelik uç size bu dolmakalemle yazı yazma zevkini yaşattığı gibi, önemli gördüğünüz yerleri fosforlayabileceğiniz kadar da geniş.

Sırf bu ürün için özel olarak geliştirilen fosforlu sarı mürekkebin içeriği bu dolmakalemin teknik ihtiyaçlarını tam karşılayacak şekilde incelikle ayarlandı. Dolayısıyla bu mürekkep sadece bu dolmakalemde kullanılmak üzere üretildi, bu nedenle başka dolmakalemlerde kullanılmamalı.

Classic DUO Vurgulayıcı piston dolmakalemin bu tasarım ve özel işlevleri bir uzmanlar jürisini de çok heyecanlandırmış olmalı ki, sonuç olarak bu gözalıcı Özel Seri dolmakalem bir hayli ödüle layık görüldü: Paperworld 2011 “ISPA Ödülü”, “IF Ürün Tasarım Ödülü”, ayrıca “Red Dot 2011 Ödülü”.

Classic DUO Vurgulayıcı dolmakalem, bir şişe fosforlu sarı mürekkep ile beraber, gerçekten çok çekici bir hediye kutusu içinde sunuluyor. Acaba ne hediye edebilirim diye düşündüğünüz biri varsa, hediyesi işte burada!
ÖLÇÜLERİ ; 
Uzunluk: 12,5 cm 
Ağırlık : 14 gr

Peşin Fiyatına
411.57 TL x 9
Peşin Fiyatına
926.03 TL x 4
Peşin Fiyatına
411.57 TL x 9
Peşin Fiyatına
411.57 TL x 9
Peşin Fiyatına
926.03 TL x 4
Pelikan M205sarı