Pelikan Kırmızı Rugan Deri 2'li Kalem Kılıfı

Durum: Stokta
Yazı araçlarınızı yıllar geçtikçe çok güzel biçimde muhafaza edebilmenizin bir çok yolu var. Onları elbette evinizdeki çalışma masanızın güvenli ve ko
Nakit Fiyat: 2081.59 TL Taksitli Fiyat: 2312.88 TL
ADET:

Pelikan Kırmızı Rugan Deri 2
Yazı araçlarınızı yıllar geçtikçe çok güzel biçimde muhafaza edebilmenizin bir çok yolu var. Onları elbette evinizdeki çalışma masanızın güvenli ve korunaklı bir bölümünde tutabilirsiniz. Ama onların, iyi günde de, kötü günde de hep yanınızda olmasını istiyorsanız, o zaman onları tüm parçalarıyla koruyacak bir kılıfa ihtiyacınız olacaktır.

Buzağı derisinden yapılan zarif deri kılıflar, size ve kalemlerinize, yanınızda ister bir, ister iki, isterseniz üç tanesini almak isteyin, hayatın her halinde yeterli koruma sağlayacaklar. Astarının bir tarafı, krem renkli kadifemsi buzağı derisinden yapılan bu kılıflar, özel bir dokunma zevki vermekte.

Hem kendi, hem de başkalarının hayatını aydınlatmak istiyorsanız, iki orta boy kalemi alabilecek olan bu parlatılmış deri kılıflarınızı, bir kaç modern renk arasından seçebilrisiniz. Bu kılıfların astarı gri sentetik kumaştan.

Her ayrıntının tadını çıkarın: İnce işçilikli dikişleri ve fermuarları, deri kılıfların renkleriyle tam uyumludur, fermuarın tutma kısmına işlenmiş Pelikan logosu kılıfa ayrı bir hava katmakta. deri bir kapağın altında gizlenmiş, kalemlerin konacağı esnek cepler ise, bu kılıfların kalitesini daha da artırmakta.
Kalemler fiyata dahil değildir. 
Dış Ölçüleri : 16 x 6 cm

Peşin Fiyatına
256.99 TL x 9
Peşin Fiyatına
578.22 TL x 4
Peşin Fiyatına
256.99 TL x 9
Peşin Fiyatına
256.99 TL x 9
Peşin Fiyatına
578.22 TL x 4