Pelikan M215 Classic Siyah-Gümüş Orthogon Dolma Kalem - 4 Farklı Uç Seçeneği

Durum: Stokta
Tam bir KlasikArtık bir klasik olan bu kalemin pırıl pırıl simsiyah yüksek kalite lake gövdesi içinde saklı bir ağırlık var: Bu Classic 215 kalemin üs
Nakit Fiyat: 2690.71 TL Taksitli Fiyat: 2989.68 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

Tam bir Klasik

Artık bir klasik olan bu kalemin pırıl pırıl simsiyah yüksek kalite lake gövdesi içinde saklı bir ağırlık var: Bu Classic 215 kalemin üst kısmı metalden yapıldı. Bu metal iç kısımdan dolayı kalemi tuttuğunuzda avucunuzun içinde çok hoş bir ağırlık hissediyorsunuz. Bu modele ayrı bir hava veren dikdörtgen şeklindeki gümüş renkli desenleri Pelikan tutkunları çok beğendi.

Tepesindeki Pelikan logosu ve klasik Pelikan gagası şekilli karakteristik tokası ile ayrı bir güzelliğe sahip olan kapağı kalemin genel hatlarıyla tatlı bir uyum sergiliyor ve o ayrıcalıklı Pelikan tasarımının bir başka güzel örneğini sunuyor.

Klasik bir dolmakalemin her zaman piston dolumlu bir mekanizması olmalıdır. Classic 215 dikdörtgen de bundan ayrı değil; mürekkep dolumu, bu geleneksel ve güvenilir sistemle sağlanıyor. Dört farklı seçenekte yüksek kalite parlatılmış paslanmaz çelikten uçlarıyla yazı yazmanın keyfine varacaksınız.

Peşin Fiyatına
332.19 TL x 9
Peşin Fiyatına
747.42 TL x 4
Peşin Fiyatına
332.19 TL x 9
Peşin Fiyatına
332.19 TL x 9
Peşin Fiyatına
747.42 TL x 4
pelikanufak