PELİKAN NEW YORK CITY SPECIAL EDITION DOLMA KALEM

Durum: Stokta
New York City  Eşsiz Bir Dünya Metropolünün Büyülü Cazibesi.  Başkalarıyla Karıştırılmayacak, Özgürlüğüne Düşkün ve Güçlü: Za
Nakit Fiyat: 20392.99 TL Taksitli Fiyat: 22658.88 TL
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum

New York City

 Eşsiz Bir Dünya Metropolünün Büyülü Cazibesi.

 Başkalarıyla Karıştırılmayacak, Özgürlüğüne Düşkün ve Güçlü: Zamanımızın Metropolleri.
21. yüzyılda, keşfedilecek pek çok ortak noktası bulunan tezatlarla dolu bir dünyada, zamanımızın metropolleri aynı zamanda daha iyi bir gelecek için güç ve umut taşıyor. Pek çok nesildir umut ve düşler üzerine kurulu bu şehirler, dünyanın dört bir yanındaki insanlara uyum sağlama, güç ve bireyselliklerini geliştirme fırsatı vermektedir. Bu nedenle Pelikan, Berlin, Stockholm, Madrid, San Francisco ve Chicago'dan sonra bugün büyülü cazibesiyle yeni Özel Sürümünü ithaf eder: New York.

Eşsiz Bir Dünya Metropolünün Büyülü Cazibesi
Her şehrin kendi, benzersiz karakteri - kendi, benzersiz imzası vardır. Sizin de var. Amerikan Rüyası ruhunun New York sokaklarında yaşadığı gibi bu şehrin içinde yaşayan herkesi cezbeden büyüsü de bu Özel Sürümün her parçasında yaşar. Bu yazı gereciyle avuçlarınızda mükemmel şekliyle, metropolün büyüsünü tutuyorsunuz.

Özel Sürüm "New York" kesinlikle benzersizdir. Gümüş kaplama bileşenlerle çevrelenen zarif suni reçine malzemelerin siyah ve beyaz tasarımı, her yazı gerecine eşsiz cazibesini katar: adını veren metropol kadar zıtlıklarla dolu ve pek çok katmanlı. Pistonlu dolma kalem rodyum kaplama süslemeli, usta ellerde şekillendirilmiş, cilalanmış ve özenle işlenmiş 18 ayar altın uçludur. Tükenmez kalem döner mekanizmalı ve uluslararası geniş kapasiteli içe sahiptir. Roller kalem de bir o kadar büyüleyicidir: sanki mürekkepliymiş gibi nazikçe ve rahatlıkla yazar.

Peşin Fiyatına
2517.65 TL x 9
Peşin Fiyatına
5664.72 TL x 4
Peşin Fiyatına
2517.65 TL x 9
Peşin Fiyatına
2517.65 TL x 9
Peşin Fiyatına
5664.72 TL x 4
pelikan büyük