Pelikan TGX-20 Deri Kalem Çantası 20'li

Durum: Stokta
Ölçüleri : 17 x 21 x 4.5 cm.Siyah renkYazı araçlarınızı yıllar geçtikçe çok güzel biçimde muhafaza edebilmenizin bir çok yolu var. Onları elbette evin
Nakit Fiyat: 3823.66 TL Taksitli Fiyat: 4248.51 TL
ADET:

Pelikan Deri Kalem Çantası 20
Ölçüleri : 17 x 21 x 4.5 cm.
Siyah renk
Yazı araçlarınızı yıllar geçtikçe çok güzel biçimde muhafaza edebilmenizin bir çok yolu var. Onları elbette evinizdeki çalışma masanızın güvenli ve korunaklı bir bölümünde tutabilirsiniz. Ama onların, iyi günde de, kötü günde de hep yanınızda olmasını istiyorsanız, o zaman onları tüm parçalarıyla koruyacak bir kılıfa ihtiyacınız olacaktır.

Siyah buzağı derisinden yapılan zarif deri kılıflar, size ve kalemlerinize, hayatın her halinde yeterli koruma sağlayacaklar. Astarının bir tarafı, kadifemsi buzağı derisinden yapılan bu kılıflar, özel bir dokunma zevki vermekte.

Her ayrıntının tadını çıkarın: İnce işçilikli dikişleri ve fermuarları, deri kılıfların renkleriyle tam uyumludur, fermuarın tutma kısmına işlenmiş Pelikan logosu kılıfa ayrı bir hava katmakta. deri bir kapağın altında gizlenmiş, kalemlerin konacağı esnek cepler ise, bu kılıfların kalitesini daha da artırmakta.

Diğer tüm özellikler aynı: Dışı %100 gerçek deri (gön), Pelikan markasını tipik olarak zarif bir şekilde vurgulayan kabartma logosuyla birlikte.

Siyah fermuar esnek ve gerçekten güvenilir. 
Astar, kalemleri koruyacak şekilde ve olası mürekkep lekelerini saklayacak şekilde yumuşak malzeme olan siyah kadifeden yapılmıştır! güçlü lastik tutucu 20 kalemi yerlerinde tutar.

Bu deri kılıf, tevazuuyla yüksek kalite malzemesiyle mükemmel değer sunar

Peşin Fiyatına
472.06 TL x 9
Peşin Fiyatına
1062.13 TL x 4
Peşin Fiyatına
472.06 TL x 9
Peşin Fiyatına
472.06 TL x 9
Peşin Fiyatına
1062.13 TL x 4