Plastik Spiral

PLASTİK SPİRALLER

Spiraller çoklu dokümanları bir arada tutmak için kullanılan, sayfa çokluğuna bağlı olarak çeşitli çaplarda üretilen malzemelerdir. Plastik spirallerin çapları, doküman sayınıza ve kalınlığına bağlı olarak değişir. Üretilen malzemenin cinsine bağlı olarak tel spiral ve plastik spiral olarak ikiye ayrılır. Plastik spiraller dayanıklı PVC malzemeden yapılır.

 

PLASTİK SPİRAL NASIL KULLANILIR?

Esnek bir yapıya sahip olan spiraller, kağıtların sırt kısmına açılan deliklerden geçirilerek bütün hale getirilirYay şeklinde olan spiraller sayesinde kağıtlarda bükülme ve yırtılma olmaz. Uygulaması kolay olan spiraller sayesinde dokümanlarınıza eklemeler ya dokümanlarınızdan çıkarmalar yapabilirsiniz. Düzenlemesi oldukça kolaydır. 

 

PLASTİK SPİRALLERİN UYGULAMA ALANLARI NERELERDİR?

Plastik spiralleri, kendi oluşturduğunuz ders notları için, iş notlarınız için, yemek kitapları, fiyat listeleri, takvimler vb. birçok doküman için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca eskiyen spirallerinizi yenisiyle pratik bir şekilde kopma ve yıpranma olmadan değiştirebilirsiniz.

Plastik ve tel spiraller sayesinde evraklarınızı kaybolmadan, düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sıradan defter ve kitaplar gibi dokümanlarınıza zarar vermez. Koparmak istediğiniz sayfayı spiraller sayesinde kolaylıkla bütünden ayırabilirsiniz. Plastik spirallerin renk skalası oldukça geniştir. En çok kullanılan renk siyah  plastik spiral olsa da istediğiniz renkteki plastik spirallere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kalemkutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek Mapi, Sarff, Kraf, Leitz gibi markaların doküman sayınıza ve kalınlığına uygun plastik spirallerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.