Plotter ve Plan Kopya Kağıdı

PLOTTER KAĞIDI NEDİR

Her okulun duvarlarında ya da coğrafya derslerinde denk gelebileceğiniz büyük haritalar vardır. Bu haritalar plotter yazıcılar sayesinde üretilmektedir. Plotter yazıcılar için özel olarak üretilen plotter kağıtları ise yapılan çizimin renkli veya siyah beyaz formda elimize ulaşmasını sağlar.

 

PLAN KOPYA KAĞIDI NEDİR

Çok özenle ve emek vererek çizdiğiniz bir harita veya inşaat çiziminin üzerine kahve dökülse ne yapardınız eğer çiziminizi plan kopya kağıdına aktardıysanız kahve sizin için bir  sorun değildir. Büyük boylarda olan plan kopya kağıtlarını özel kopya makinelerinde kopyalar haline getirebilirsiniz.

 

PLAN KOPYA KAĞITLARININ EBATLARI

Proje çiziminizin ebadına göre tercih edebileceğiniz plan kopya kağıtları 80 gram olup ebatları şu şekildedir. 45cmx175mt , 62cmx175mt ,75cmx175mt bunlardan daha büyük ebatlarda da plan kopya kağıtları bulmanız mümkündür. Alex Schoeller plan kopya kağıtları ihtiyacınıza uygun plan kopya kağıtlarını en kaliteli şekilde hizmetinize sunar. Büyük ve küçük ebatlarda tercihinize ve ihtiyacınıza en uygun şekilde ürettiği kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı plotter kağıtları size sunmaktadır.

 

PLOTTER KAĞIDI EBATLARI VE GENEL ÖZELLİKLERİ

A4 boyutundan başlayarak 152 cm boyutlarına ulaşabilen plotter kağıtları yapacağınız işe göre kullanacağınız boyut belirlenir. 

A4=310mmx50/100MT, A3=420mmx50/100MT , A2=620mmx50/100MT veya daha büyük ölçütleri bulunan plotter kağıtlar vardır. Alex Schoeller plotter kağıtları istediğiniz ebatta en kaliteli şekilde üretilmektedir. Sürekli plotter kağıda ihtiyaç duyduğunuz bir işiniz varsa büyük rulolar halinde satılan plotter kağıtları sizin ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacaktır.

 

 

Plotter ve Plan Kopya Kağıdı