Ponpon

 

PONPON

Hem hobi ürünleri yaparken hem de okul öncesi çocuklarda aktivite yaptırmak için oldukça fazla kullanılır. Renkli renkli ponpon çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı boyutlarda ve hem simli hem de normal şekilde bulunmaktadır. Ponpon ile özellikle oyuncak yapılabilir. Farklı hayvanlar yapılabilir. Bu ürün ile çocuklar yaratıcılıklarını kullanarak kendi oyuncaklarını tasarlayabilirler. Farklı hobi ürünleri ile de kombin edip dekoratif ürünler ortaya çıkarılabilir. Ponponları hemen hemen  her yerde bulmak mümkündür.. Özellikle de kız çocuklarına toka yapılmak için de sıklıkla kullanılan bir üründür. Anaokullarında ve kreşlerde öğretmenler özellikle bu ürünler ile çocukların hem el gelişme hem de görsel gelişimine etki etmek için kullanılır.

 

PONPON ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Özellikle paket halinde satılan bu ürünleri alırken dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Bilindik markalardan almak her zaman daha iyidir. Isıya ve ışığa dayanıklı olanları tercih etmemiz gerekir. Kalitesiz olan ürünlerden uzak durmalıyız. Ponpon tercih ederken daha çok yaş grubuna uygun olanları almalıyız . Yapıştırıcı tutabilen ponpon çeşitlerini de tercih etmek yapacağımız etkinliklerde çocuklarımıza kolaylık sağlar.

 

PONPON FİYATLARI 

Kullanılan malzemenin kalitesine ve çeşidine göre farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu ürünün genellikle paket ve set  halinde satılmaktadır. Çok çok yüksek fiyatlı ürünler değildir. Her bütçeye uygun ponpon bulmak mümkündür. İndirimli ve uygun fiyatlı ponpon ürünler için Kalemkutusu sizler için doğru tercih olacaktır.