PORSCHE DESIGN Mikado 0.7mm Versatil Kalem

Durum: Stokta
0.7mm Kurşunkalem Uç Kullanır.   PORSCHE DESIGN Standartları Belirlemek Porsche Design yazım gereçlerinin temel karakteristiklerinden biri;
Nakit Fiyat: 1180.41 EUR Taksitli Fiyat: 1311.57 EUR
ADET:

0.7mm Kurşunkalem Uç Kullanır.

 

PORSCHE DESIGN Standartları Belirlemek

Porsche Design yazım gereçlerinin temel karakteristiklerinden biri; metaryeller, teknoloji ve fonksiyonellik arasında etkileşim kurmadaki ustalıklarıdır. Bunun göze çarpan örneklerinden biri, P' 3130 serisinin mekanik kurşunkalem ve tükenmez ka-lemleridir. Her ikisinde de gövde 17 adet parlak paslanmaz çelik ince çubuktan olu-şur. Bu ürünün öne çıkan alışılmadık özelliği ise mekanizmasıdır. Uç dışarı çıktığında veya içeri girdiğinde çubuklar döner ve düz hale gelir, sonra hareketin sonunda or-tada bir "bel" oluşturur. Büyüleyici bir işleyiş. Tasarım ve fonksiyon bir arada.

Diğer akıllı detaylar bu yenilikçi teknolojiyi destekler. Klips; çeyrek bir döngü oluşturularak çıkartabilir ve takılabilir. Klips olmadığı zamanlarda bile kaleminiz ma-sanızdan yuvarlanmayacaktır.

Aksamları platinle kaplanmış som metalden oluşur. Tükenmez kalem uluslar-arası standartta yüksek kapasiteli B kalınlığında siyah refil ile donatılmıştır. Mekanik kurşunkalem ise 0.7mm kalınlığında ve B sertlik derecesindedir.


Peşin Fiyatına
145.73 EUR x 9
Peşin Fiyatına
327.89 EUR x 4
Peşin Fiyatına
145.73 EUR x 9
Peşin Fiyatına
145.73 EUR x 9
Peşin Fiyatına
327.89 EUR x 4
porschedesign