PORSCHE DESIGN 3110 TecFlex Altın-Çelik Örgü Tükenmez kalem + M.Kurşun kalem Set

Durum: Stokta
Pelikan Tükenmezkalem Ucu ile hareket eder. 0.7mm Kurşun Kalem ucu ile çalışır PORSCHE DESIGN Performans      &nb
Nakit Fiyat: 2691.34 EUR Taksitli Fiyat: 2990.38 EUR
ADET:

Pelikan Tükenmezkalem Ucu ile hareket eder.
0.7mm Kurşun Kalem ucu ile çalışır

PORSCHE DESIGN Performans

          24 saatlik Le Mans yarışı, dünyadaki en zorlu yarış olarak bilinir. Kişileri ve materyalleri son sınırına kadar test eder. Bu yarışta, sayısız, son derece hassas elektrik ve elektronik bağlantıların en kritik noktalar oldukları anlaşılmıştır.O nedenle bu bağlantıları sıcaktan ve mekanik baskıdan korumak için Porsche takımı; paslan-maz çelikten örülmüş kablo şeklinde bir kılıf olan TecFlex'i kullandı. TecFlex, paslan-maya son derece dayanıklı, yüksek düzeyde elastik ve çok sağlamdır.

          Son Teknoloji ve yüksek hızın büyüleyici dünyasında üstünkörü tasarımlara yer yoktur. Geçerli olan net ve fonksiyonel biçimler ve TecFlex gibi mükemmel  ma-teryallerdir. Paslanmaz çelik örgü tasarımı, sağlam olduğu kadar şaşırtıcı derecede esnek ve telkari bir güzelliğe sahiptir. P'3110 ile yazı yazmak detaya olan tutkular ve mantıksal sonuçlar gözetilerek Porsche Design tarafından gerçekleştirilmiş mü-kemmel bir fikirdir.

           Paslanmaz çeliğin özellikleri yeterli değilmiş gibi, tasarımındaki örgü altın teller ona ayrı bir görkem kazandırır. Teller 14 karat (.585) altın kaplamadır. Tüm diğer metal parçalar paladyum ile kaplanmıştır.

           Yüksek teknoloji paslanmaz çelik örgülerin tükenmez ve mekanik kurşun-kalemler için şaşırtıcı derecede uygun olduğu anlaşılmıştır, bunu nedenini meka-nizmayı çalıştırdığınızda görebilirsiniz. Porsche Design kalemler, elin basıncına esnek bir şekilde yaylanarak tepki verir.

Peşin Fiyatına
332.26 EUR x 9
Peşin Fiyatına
747.60 EUR x 4
Peşin Fiyatına
332.26 EUR x 9
Peşin Fiyatına
332.26 EUR x 9
Peşin Fiyatına
747.60 EUR x 4
porschedesign