PORSCHE DESIGN 3110 TecFlex Black Çelik Örgü Dolma Kalem - 3 Farklı Uç Seçeneği

Durum: Stokta
18/750kt Dolmakalem Uçlu bu kalem Pompa ve Kartuş ile hareket edebilir. 1 adet Pompa ile birlikte sunulur. Pelikan güvencesi altındadır. PORSCHE
Nakit Fiyat: 2502.48 EUR Taksitli Fiyat: 2780.53 EUR
ADET:Düz Yazı El Yazısı Yazı İstemiyorum


18/750kt Dolmakalem Uçlu bu kalem Pompa ve Kartuş ile hareket edebilir.
1 adet Pompa ile birlikte sunulur.

Pelikan güvencesi altındadır.

PORSCHE DESIGN Performans

24 saatlik Le Mans yarışı, dünyadaki en zorlu yarış olarak bilinir. Kişileri ve materyalleri son sınırına kadar test eder. Bu yarışta, sayısız, son derece hassas elektrik ve elektronik bağlantıların en kritik noktalar oldukları anlaşılmıştır.O nedenle bu bağlantıları sıcaktan ve mekanik baskıdan korumak için Porsche takımı; paslanmaz çelikten örülmüş kablo şeklinde bir kılıf olan TecFlex'i kullandı. TecFlex, paslanmaya son derece dayanıklı, yüksek düzeyde elastik ve çok sağlamdır.

Son Teknoloji ve yüksek hızın büyüleyici dünyasında üstünkörü tasarımlara yer yoktur. Geçerli olan net ve fonksiyonel biçimler ve TecFlex gibi mükemmel materyallerdir. Paslanmaz çelik örgü tasarımı, sağlam olduğu kadar şaşırtıcı derecede esnek ve telkari bir güzelliğe sahiptir. P'3110 ile yazı yazmak detaya olan tutkular ve mantıksal sonuçlar gözetilerek Porsche Design tarafından gerçekleştirilmiş mü-kemmel bir fikirdir.

Paslanmaz çelik; nikel, krom, molibden ve tungsten'in büyüleyici bir birleşimidir. Sağlamlığı ve paslanmaya karşı dayanıklığı eşsiz özellikleri arasındadır.

Yüksek teknoloji paslanmaz çelik örgülerin tükenmez ve mekanik kurşun-kalemler için şaşırtıcı derecede uygun olduğu anlaşılmıştır, bunu nedenini mekanizmayı çalıştırdığınızda görebilirsiniz. Porsche Design kalemler, elin basıncına esnek bir şekilde yaylanarak tepki verir

Peşin Fiyatına
308.95 EUR x 9
Peşin Fiyatına
695.13 EUR x 4
Peşin Fiyatına
308.95 EUR x 9
Peşin Fiyatına
308.95 EUR x 9
Peşin Fiyatına
695.13 EUR x 4
porschedesign