PORSCHE DESIGN 3110 TecFlex Çelik Örgü Tükenmez kalem + M.Kurşunkalem Set

Durum: Stokta
Pelikan Tükenmezkalem Ucu ile hareket eder.  0.7mm Kurşun Kalem ucu ile çalışır PORSCHE DESIGN Performans      &
Nakit Fiyat: 2077.52 EUR Taksitli Fiyat: 2308.36 EUR
ADET:

Pelikan Tükenmezkalem Ucu ile hareket eder.
 0.7mm Kurşun Kalem ucu ile çalışır

PORSCHE DESIGN Performans

          24 saatlik Le Mans yarışı, dünyadaki en zorlu yarış olarak bilinir. Kişileri ve materyalleri son sınırına kadar test eder. Bu yarışta, sayısız, son derece hassas elektrik ve elektronik bağlantıların en kritik noktalar oldukları anlaşılmıştır.O nedenle bu bağlantıları sıcaktan ve mekanik baskıdan korumak için Porsche takımı; paslanmaz çelikten örülmüş kablo şeklinde bir kılıf olan TecFlex'i kullandı. TecFlex, paslan-maya son derece dayanıklı, yüksek düzeyde elastik ve çok sağlamdır.

          Son Teknoloji ve yüksek hızın büyüleyici dünyasında üstünkörü tasarımlara yer yoktur. Geçerli olan net ve fonksiyonel biçimler ve TecFlex gibi mükemmel  materyallerdir. Paslanmaz çelik örgü tasarımı, sağlam olduğu kadar şaşırtıcı derecede esnek ve telkari bir güzelliğe sahiptir. P'3110 ile yazı yazmak detaya olan tutkular ve mantıksal sonuçlar gözetilerek Porsche Design tarafından gerçekleştirilmiş mü-kemmel bir fikirdir.

           Paslanmaz çelik; nikel, krom, molibden ve tungsten'in büyüleyici bir birle-şimidir. Sağlamlığı ve paslanmaya karşı dayanıklığı eşsiz özellikleri arasındadır.

           Yüksek teknoloji paslanmaz çelik örgülerin tükenmez ve mekanik kurşun-kalemler için şaşırtıcı derecede uygun olduğu anlaşılmıştır, bunu nedenini meka-nizmayı çalıştırdığınızda görebilirsiniz. Porsche Design kalemler, elin basıncına esnek bir şekilde yaylanarak tepki verir.

Peşin Fiyatına
256.48 EUR x 9
Peşin Fiyatına
577.09 EUR x 4
Peşin Fiyatına
256.48 EUR x 9
Peşin Fiyatına
256.48 EUR x 9
Peşin Fiyatına
577.09 EUR x 4
porschedesign