PORSCHE DESIGN Mikado Tükenmez Kalem

Durum: Stokta
Pelikan Tükenmezkalem Ucu ile hareket eder. Pelikan Almanya güvencesi altındadır. PORSCHE DESIGN Standartları Belirlemek Porsche Design yazım g
Nakit Fiyat: 2323.13 TL Taksitli Fiyat: 2581.25 TL
ADET:

Pelikan Tükenmezkalem Ucu ile hareket eder.

Pelikan Almanya güvencesi altındadır.

PORSCHE DESIGN Standartları Belirlemek

Porsche Design yazım gereçlerinin temel karakteristiklerinden biri; metaryeller, teknoloji ve fonksiyonellik arasında etkileşim kurmadaki ustalıklarıdır. Bunun göze çarpan örneklerinden biri, P' 3130 serisinin mekanik kurşunkalem ve tükenmez ka-lemleridir. Her ikisinde de gövde 17 adet parlak paslanmaz çelik ince çubuktan olu-şur. Bu ürünün öne çıkan alışılmadık özelliği ise mekanizmasıdır. Uç dışarı çıktığında veya içeri girdiğinde çubuklar döner ve düz hale gelir, sonra hareketin sonunda ortada bir "bel" oluşturur. Büyüleyici bir işleyiş. Tasarım ve fonksiyon bir arada.

Diğer akıllı detaylar bu yenilikçi teknolojiyi destekler. Klips; çeyrek bir döngü oluşturularak çıkartabilir ve takılabilir. Klips olmadığı zamanlarda bile kaleminiz ma-sanızdan yuvarlanmayacaktır.

Aksamları platinle kaplanmış som metalden oluşur. Tükenmez kalem uluslar-arası standartta yüksek kapasiteli B kalınlığında siyah refil ile donatılmıştır. Mekanik kurşunkalem ise 0.7mm kalınlığında ve B sertlik derecesindedir.


Peşin Fiyatına
286.81 TL x 9
Peşin Fiyatına
645.31 TL x 4
Peşin Fiyatına
286.81 TL x 9
Peşin Fiyatına
286.81 TL x 9
Peşin Fiyatına
645.31 TL x 4
porschedesign