Proje ve Resim Çantaları

PROJE ÇANTALARI

Proje çantalarının çizim çantası, resim çantası gibi çeşitleri oldukça fazladır. Proje çantaları büyük boyutta olup biraz fazla yer kaplamaktadır. İnce bir şekilde olmasından dolayı mimarlar mühendisler, grafikerler, ressamlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Proje çantalarının hafif olması da kullanan kişilerin hoşuna gitmektedir. Birbirinden farklı renkte olmaları kullanıcıları mutlu etmektedir. Proje çantaları genellikle plastiktir ama deri olanlarında piyasada bulunmaktadır. Proje çantalarının plastik olmaları üzerine herhangi bir şey dökülürse kolayca temizlenmesidir. Mimarlar daha çok çizim çantası olarak kullanmaktadır. Boyutu büyük kâğıtları çizim gittikten sonra bu çizim çantalarında sağlamaktadırlar. Okullarda resim derslerinde bile artık resim çantası olarak kullanılmaktadır. Bu şekilde resimleri saklamaktadırlar

 

PROJE ÇANTALARI FİYATLARI

Proje çantaları  hemen hemen herkesin bütçesine uygun fiyatlardan satılmaktadır. Plastik malzemeli olması fiyatını minumumda tutmaktadır.. Bu sayede birçok yerden satın alma imkanınız artabilir. Proje çantalarının deri olanlarının fiyatlan plastik olanın fiyatına göre biraz daha fazladır. Deri proje çantaları büyük şirketler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Proje çantalarının çeşitleri fiyatları kullanılan materyale bağlı olarak ufak fiyat farklılıkları göstermektedir.

 

PROJE ÇANTALAR MARKALARI

Proje çantalarının en bilindik markaları  Faber Castell, Südor, Kraf tır. Bu markalar birbirinden farklı ürünleri satmaktadır. Proje çantalarının çeşitli olması birbirinden farklı markalar tarafından üretilmesidir Çantaların marka olması kalitelisini yansıtmaktadır. Proje çantalarının logoları bu ürünlere ayrı bir hava katmaktadır. Eğer alacağınız ürün iyi olsun derseniz marka bir ürün seçmelisiniz.