Resim Çerçevesi

RESİM ÇERÇEVESİ

Resim çerçeveleri, özel anılarımızı en güzel şekilde muhafaza eden ürünlerdir. Estetik olarak gözümüze ve ruhumuza hitap eden çerçeveler, hem anılarımızı hem de ruhumuzu canlı tutar. İstediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz resim çerçeveleri hafif ve portatif dekoratifürünlerdir

 

RESİM ÇERÇEVELERİ NASIL KULLANILIR

Resim çerçeveleri portatif ürünler olduğundan evde ve ofiste kullanıma uygundur. Dikey ya da yatay seçenekleriyle fotoğraf boyutlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Muhafaza etmek istediğiniz fotoğraflarınızı ya da saklamaya değer gördüğünüz resimlerinizi metal, mıknatıslı resim çerçeveleriyle dilediğiniz yere taşıyabilir, yaşam alanlarınızı anılarınızla süsleyebilirsiniz. Resim çerçeveleriyle sadece fotoğraflarınızı değil, çizimleri, resimleri, ya da saklamaya değer gördüğünüz uygun boyutlardaki bir parçayı da çerçeveleyebilirsiniz. 

 

RESİM ÇERÇEVESİ NASIL KULLANILIR

Resim çerçeveleri genel olarak, çerçevelemek istediğimiz ürün çerçeve içerisine yerleştirilerek yapılır. Çerçevenin arkasındaki kısım açılarak, içerisine yerleştirilir. Sonrasında da arkasındaki bu kısım kapatılır. Resim çerçeveleme işlemini ekstra bir alet gerekmeden rahatlıkla kendiniz yapabilirsiniz. Resim çerçeveleme işlemi kolay ve hızlı bir işlemdir. Bu çerçeveyi masanızın üstünde kullanabilir ya da duvarınıza sabitleyebilirsiniz. 

Kaliteli malzemeden üretilen resim çerçeveleri sayesinde anılarınızı uzun yıllar muhafaza edebilir, gözünüzün önünde bulundurabilirsiniz.

KalemKutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde, müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek Mapi, Kejea gibi markaların resim çerçevelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.